Проектування, установка і монтаж Розумного будинку під ключ

Ви прийняли рішення замовити проект Розумного Дому у нас – тоді ви отримаєте Розумний Дім під ключ, в повній відповідності з вашими побажаннями.

Фахівці нашої компанії створять проект, адаптований під ваш будинок. Вони встановлять все обладнання і проведуть монтаж Розумного будинку. Вам нема про що турбуватися – ми несемо повну відповідальність за будинок вашої мрії.

Як ми працюємо

В першу чергу, наш клієнт отримує найдетальнішу консультацію. Ми повинні точно розуміти:

  • чого саме ви чекаєте;
  • які його функції для вас в пріоритеті;
  • який обсяг робіт належить нам виконати.

У вас буде персональний менеджер. Його завдання – супроводжувати ваш проект і консультувати. Ви можете звертатися до нього в будь-який час доби – можете бути впевнені, вам завжди готові прийти на допомогу.

Перелік послуг і їх ціна обумовлюються під час консультації. Підсумкова кошторис проекту затверджується особисто вами. Ви не будете задаватися питанням, куди витрачені ваші гроші – все прозоро!

Спільно з нашими фахівцями ви продумає, як і де будуть розміщені окремі блоки системи. Ви самі будете брати участь в створенні будинку вашої мрії. Наші співробітники, що займаються проектуванням Розумного будинку, врахують всі ваші побажання.

Досвідчені фахівці проведуть установку Розумного будинку відповідно до проекту. Ви будете мати можливість контролювати весь процес. Після монтажу системи Розумний Дім ви разом з представниками компанії приймете роботу. Переконайтеся – все працює так, як ви задумали!

З нами – надійно!

Компанія SmartHouse має величезний досвід роботи з системами інтелектуального управління будинком. За п’ятнадцять років наша команда висококласних фахівців зарекомендувала себе як надійний і відповідальний партнер, який виконує найскладніші замовлення.

Ми самі розробляємо програмне забезпечення в області інтелектуальних систем управління. Якість обладнання, що входить до створеної нашими рзработчікамі систему MiMiSmart, підтверджено сертифікатом за стандартами УкрСЕПРО.

Відгуки наших клієнтів підтверджують: наші проекти відповідають найвищим західним стандартам якості.

Ми надаємо гарантію на всі види послуг компанії.

Все включено

Ми надаємо комплексні послуги, починаючи від проектування системи «Розумний Дім» і закінчуючи подальшим технічним обслуговуванням комплексу.

З нами вигідно!

Замовити Розумний будинок у нас – значить отримати відчутну вигоду. Звідки вона береться? Все просто. За рахунок комплексного підходу до проектування та монтажу системи Розумний будинок ціна монтажних робіт знижується на 40%! Політика компанії – індивідуальний підхід до кожної конкретної ситуації.

Завдяки встановленню систем Розумний будинок під ключ ви економите.

Розумний будинок під ключ

Інженерні групи вашого будинку будуть одночасно управлятися за допомогою сенсорної панелі. Виробник цього зручного гаджета – світовий лідер в області комп’ютерних технологій фірма Apple. Зручність і простота роботи з тачскрін-панеллю дозволить з легкістю контролювати всі процеси, включені в систему Розумний будинок.

Проектувальник інфраструктури Розумного будинку реалізував в ній принцип розподіленої логіки. Єдиного вузла, що відповідає за управління комплексів в цілому, в ній немає. Це надає комплексу більшу надійність, так як кожен окремий вузол працює, виконуючи своє завдання. У разі відмови будь-якого блоку інша частина продовжить роботу в звичайному режимі, подавши про ситуацію.

Встановити систему Розумний Дім – значить перейти на якісно інший рівень комфорту та безпеки. Наша компанія готова вам допомогти. Ми відповідаємо за якість роботи.