fbpx
Робочий графік: Пн-Пт з 9-00 до 18-00Email: info@smarthouse.uaТелефон: +38 (067) 616-00-71
Eng
Рус
Укр
Хороший будинок створюється, а не купується.Джойс Мейнард
Будинок - це машина для житла, це жива динамічна штука.Роберт Хайнлайн
Розумний будинок » Автоматизація поливу за допомогою Розумного будинку

Автоматизація поливу за допомогою Розумного будинку

Проблему догляду за газоном, садом або городом з легкістю вирішить автоматизація поливу.

На ділі розумна система поливу візьме на себе безліч функцій, дозволивши господарям зеленого ділянки насолоджуватися спілкуванням з природою. Що ж може розумний полив?

Якщо потрібно доглядати за рослинами в будинку, можна подавати строго заданий кількість води.

Існують різні варіанти розумного поливу на дачі.

За допомогою таймера може бути встановлено час поливу і його тривалість в кожній конкретній ділянці. При цьому чутливі датчики постійно контролюють показники вологості грунту. При досягненні оптимальних значень програма коригується, що дозволяє істотно економити воду. Автоматизація поливу в теплиці реалізується за тим же принципом, з використанням таймера і датчиків. Таким же чином система самостійно ухвалить рішення про скасування поливу, якщо пішов дощ.

Ще одним досягненням стала автоматизація крапельного поливу. Вона дасть рослинам можливість отримають воду безпосередньо під коріння, при цьому з’явилися бур’яни не отримають ні краплі.

Ми готові дати вам краще

Фахівці нашої компанії готові допомогти вам в догляді за рослинами в будинку і в саду. Ми створимо проект по вашим побажанням, поставимо вам надійну систему автоматизації поливу на дачі і гарантуємо високу якість наших послуг.

Розумний полив на дачі дасть вам можливість створити ідеальні умови для будь-якого типу рослин, посаджених на ділянці. Крім того, буде досягнута істотна економія на оплаті за воду, оскільки витрата води значно знизиться.

Як управляти поливом

Інтелектуальна система Розумний Дім дозволяє управляти поливом і контролювати показники за допомогою зручної тачскрін-панелі або смартфона. Ви завжди легко впізнаєте, як почувають себе ваші зелені насадження, навіть перебуваючи за сотні кілометрів від дому.

Презентація Розумного Дому SmartHouse