Автоматизація освітлення за допомогою розумного будинку

Автоматизація освітлення реалізує в житло вашої мрії систему розумний світ. У сучасних оселях приладів настільки багато, що можливостей контролювати їх в ручному режимі вже недостатньо. Це веде до неекономного витраті електроенергії. Щоб вирішити завдання комфорту і економії, управління освітлювальною системою будинку буде прив’язане ні до вимикачів, а до датчиків. Ці елементи вбудовані в систему освітлення для розумного будинку.

Можливості автоматизації освітлення

Комплекс датчиків, розміщених в приміщеннях, реагує на рух, відкривання і закривання дверей, зміна освітленості, в тому числі природною. У сукупності розумне освітлення може реалізовувати безліч сценаріїв, які можуть бути прописані для кожного приміщення окремо. Ось деякі з можливостей автоматизації систем освітлення:

  • включення світла, як тільки хтось увійшов до кімнати;
  • регулювання світла в залежності від яскравості природного світла;
  • збільшення яскравості світла в коридорі при отриманні сигналу про наближення рухомого об’єкту;
  • включення каганців зі зниженою яскравістю, якщо хтось встав вночі.

Програмованими вимикачами включаються як окремі освітлювальні прилади, так і цілі групи. Вони створять комфортні умови, наприклад, при роботі з комп’ютером, під час читання, романтичної вечері, відпочинку. За допомогою управління освітленням в Розумному Будинку ті ж датчики подають команди на відкриття і закриття штор і жалюзі.

Все це легко піддається реалізації, варто лише звернутися в компанію SmartHouse.

Пропонуємо купити нашу систему Розумний світло

Компанія, маючи величезний досвід в області роботи з інтелектуальним комплексом управління будинком, пропонує власну програмну розробку. Наші клієнти, які користуються нашим обладнанням багато років – найкраща гарантія надійності і якості.

Додаткові можливості

За допомогою розумного освітлення можна прописати сценарій імітації присутності. Елементи освітлення будуть загорятися і вимикатися, а фіранки і жалюзі – закриватися в певні години і дні. Таким чином можна досить ефективно захиститися від проникнення під час вашої відсутності.

Як управляти системою освітлення

Це можливо як зі смартфона, так і за допомогою тачскрін-панелі Apple, яка проста в управлінні і має величезний набір можливостей. Управління світлом Розумний будинок можна вести як з дому, так і віддалено, навіть за багато тисяч кілометрів.

За рахунок установки і автоматизації систем освітлення досягається значна економія електроенергії.