Автоматизація охоронних систем і систем безпеки за допомогою розумного будинку

В інтелектуальному комплексі управління будинком провідну роль відіграє система Розумний Будинок для безпеки. Ці функції дозволять вам завжди бути спокійними за життя і здоров’я близьких, а також за збереження майна.

Для цього нашими розробниками в загальну архітектуру вбудована охоронна система Розумний Дім. Вона вирішує два основні завдання:

  • Контроль безпечної роботи комунікацій житла.
  • Функції охорони.

Контроль за роботою комунальних мереж

В системі безпеки Розумний Будинок передбачений захист від протікання води і витоку газу і охоронно-пожежна сигналізація.

У будинку, в тих місцях, де ймовірність протікання води максимальна, наприклад, у ванній кімнаті або кухні, передбачені датчики води. При отриманні сигналу про протоці датчик спрацьовує на перекриття подачі води, направляє господареві і в обслуговуючу організацію повідомлення про аварію.

Аналогічно влаштована робота датчиків витоку газу. Він постійно контролює наявність в повітрі домішок. При отриманні даних про витік одночасно перекриває подачу газу і відправляє сигнал на панель керування, а звідти надходить команда на включення витяжної вентиляції приміщення. Оповіщається господар і аварійна служба.

Пожежна безпека реалізується за допомогою включення в архітектуру комплексу охоронного комплексу датчиків температури і задимлення. Комплекс цих приладів спільно стежить за обстановкою в будинку. Зафіксувавши загоряння або задимлення в приміщенні, система автоматизації та диспетчеризації протипожежного захисту блокує подачу електрики і включають вентиляцію.
За допомогою цих заходів безпеку розумного будинку знаходиться під повним контролем.

Охорона житла

Система охорони Розумного будинку включає в себе:

Відеоспостереження. В комплекс входять внутрішні і зовнішні відеокамери, що фіксують рух. Для них може бути прописаний сценарій роботи в режимі очікування. Це означає, що запис ведеться тільки тоді, коли камера фіксує рух.

Датчики руху і охорони периметра, датчики відкриття-закриття вікон і дверей. Фіксуючи рух або проникнення, сигнал негайно ж надійде і господареві, і в службу, що відповідає за охорону будинку.

Для додаткової страховки від небажаного проникнення, поки не було господарів є сценарій імітації присутності, коли в будинку по одному з заздалегідь прописаних сценарієм вмикається світло, грає музика.

Пам’ять інтелектуального комплексу управління налаштована таким чином, що можна перевірити час і місце, звідки надійшов кожен конкретний сигнал.

Наша компанія гарантує кращий результат

Компанія SmartHouse – розробник і виробник програмного забезпечення і компонентів системи управління будинком. Ми гарантуємо якість всіх приладів, вбудованих в систему безпеки і охорони Розумний будинок. Ми готові допомогти вам забезпечити повний захист житла від будь-яких небажаних пригод.

Можливості

Управління охоронної та пожежної системами розумного будинку можна вести з тачскрін-панелі і зі смартфона. Така можливість дає господареві можливість оперативно отримувати інформацію і вносити необхідні зміни в налаштування.

Ви можете бути спокійні за свою власність, навіть якщо виїхали за межі країни. Контроль охорони Розумний Дім дозволяє вести запис, в тому числі і на сервери, розміщені за кордоном.

Якщо ж сталося відключення електроенергії, це теж не привід для хвилювання. Розумна охоронна система перейде на резервне живлення від акумуляторів і не дозволить навіть на хвилину залишити вашу власність без захисту!

Ваша власність буде під надійною охороною з нашою системою Розумний Дім.