Управління мультимедіа пристроями за допомогою Розумного будинку

Для досягнення повного комфорту варто подумати про установку системи Розумний будинок для мультимедійних. Таким чином, ви зможете повною мірою насолодитися спокоєм, коли одним дотиком екрану панелі управління включите фільм, відео або концерт на екрані домашнього кінотеатру, прослухаєте улюблену музику, яка транслюється по радіо або записана на будь-якому носії.

Розумний будинок для кіно в будь-який час перетворить ваш будинок в справжній кінозал.

Весь мультимедійний комплекс Розумного будинку – мультирум – включений в загальну систему.

Як працює мультирум

Будь-яке джерело відео- або аудіосигналу, що знаходиться в будинку, передає його в мультирум, який розподіляє цей сигнал відповідно до прописаним сценарієм. Стає абсолютно неважливим віддаленість від вас цього джерела. За допомогою зручної і простий в зверненні сенсорної панелі, що працює за технологією тачскрін, ви віддалено змініть гучність, переведіть канали, виберете, що саме будете дивитися або слухати. Вся апаратура при цьому може бути зібрана в одному місці, наприклад, в кімнаті, де встановлений домашній кінотеатр.

Розумний будинок мультирум дозволить самостійно визначати гучність трансляції в кожному окремому приміщенні, вибирати час і дні тижня, записати певну передачу. Система зберігає величезну кількість музичних творів і кінематографічних стрічок. Збірки розподілені за жанрами, що дозволяє швидко вибрати потрібну з великої колекції. Все підпорядковано єдиній меті – зручності.

Крім того, за допомогою системи мультирум в розумному будинку можна переглянути фотографії із сімейних архівів, покликати домашніх з іншого кінця будинку. Ви побачите, хто дзвонить в ваш домофон. Послухаєте, чим зайнята дитина в своїй кімнаті, навіть не встаючи з місця.

Замовте мультирум в SmartHouse

Компанія є розробником і виробником системи Розумний Дім. Ми маємо величезний досвід, і точно знаємо, як зробити так, щоб наші клієнти отримали той рівень комфорту, про який давно мріяли. Компанія гарантує високу якість всього обладнання, що постачається.

Вигода мультирум

Система мультирум економить ваші гроші. Встановивши апаратуру високої якості в одному приміщенні, ви позбудетеся від необхідності купувати дорогі і громіздкі відео- та аудіосистеми для кожної кімнати окремо. При цьому кожному члену сім’ї доступні будуть всі можливості мультимедіа.

Як і всі інші компоненти розумного будинку, мультирум може управлятися, в тому числі, і дистанційно.