Управління приладами за допомогою розумного будинку

Дуже зручна робота в системі Розумний Дім для управління кондиціонером. Це дозволяє більш ефективно його використовувати для створення ідеального мікроклімату в житло.

Також можливо прописати різні сценарії Розумний будинок для управління шторами, жалюзі, автоматичними воротами, кліматичними приладами, встановленими в житло.

Як створити комфорт за допомогою управління кліматом

В ручному режимі відрегулювати всі інженерні системи будинку, що відповідають за мікроклімат, досить складно. Потрібен постійний контроль і перенастроювання. Якщо ж в будинку є спеціалізовані приміщення, де потрібно жорстко витримувати певні параметри мікроклімату, то ця інтелектуальна система – ідеальний варіант. З його допомогою можливо легко створити комфортні умови в кожному окремому приміщенні, використовуючи смартфон або виставляючи потрібні значення на тачскрін-панелі. Зручно таким же чином і контролювати задані параметри.

Надалі Розумний будинок самостійно прийме рішення, яке джерело тепла і при якому режимі роботи буде найбільш ефективний. Він відключить зайве опалення або запустить підігрів «теплої підлоги». Підтримуватиме мінімальну температуру під час відсутності господарів за рахунок переведення радіаторів в економний режим. В особливих приміщеннях буде строго витримувати всі задані показники.

Управління іншими приладами

Розумний будинок може згідно зі сценарієм самостійно засунути штори. Автоматизація комплексу керує відкриттям і закриттям жалюзі, виходячи з яскравості сонячного світла. Точно так же Розумний Дім закриє рулонні штори. Системи зволоження повітря, вентиляції, батареї опалення теж можуть бути вбудовані в інтелектуальну архітектуру.

Ми пропонуємо найкраще

Фахівці компанії SmartHouse допоможуть вам підібрати і налаштувати параметри мікроклімату в вашому домі. Вони підкажуть, як прописати найкращий сценарій управління шторами, жалюзі та ролетами в Розумному Будинку. Наш багаторічний досвід роботи в області реалізації інтелектуальних рішень управління будинком – запорука високої якості послуг і надійності системи.

Переваги управління приладами за допомогою розумного будинку

Автоматизація контролю і управління мікрокліматом, штор, воріт і інших пристроїв дає можливість серйозно економити гроші і енергоресурси. А датчики системи забезпечать повну безпеку при роботі всіх електроприладів в будинку.