Автоматизація клімат-контролю за допомогою розумного будинку

Розумний клімат – це вбудовування приладів, що забезпечують комфортну погоду в будинку, в комплекс логічного контролю житла. Розумний будинок для клімат-контролю застосовується як в квартирах, там і в заміських будинках. В комплекс входять кондиціонери, вентиляційна система, радіатори, опалювальні котли, тепла підлога, зволожувачі, іонізатори.

Що може така система:

  • Створювати різні сценарії клімату в залежності від пори року, температури навколишнього середовища, призначення приміщень.
  • Здійснювати контроль температури приладами, вбудованих в архітектуру Розумного Дому.
    Підтримувати постійні кліматичні показники в приміщеннях, де потрібно жорсткий контроль: підвал, погріб, бібліотека.
  • З урахуванням оцінки температури за вікном встановлювати параметри нагрівання опалювальних радіаторів. Такі показники задаються і контролюються в ручному режимі зі смартфона або на панелі, створеної за технологією тачскрін.
  • У автономному режимі вести управління кліматом і опаленням Розумного Дому, вибирати оптимальний режим роботи опалювальних приладів в залежності від часу доби, підключаючи лише необхідні пристрої.
  • Контролювати безпечну роботу управління кліматом Розумного Дому. Датчики реагують на аварійну ситуацію, і при збої в роботі відключать в автоматичному режимі. Є можливість це зробити і віддалено. На смартфон власника надійде повідомлення.
  • Простота управління досягається за рахунок застосування зручною в експлуатації тачскрін-панелі або за допомогою встановленої на смартфон програми. Це дає можливість контролю показників, в тому числі і віддалено.

Наші пропозиції

Компанія SmartHouse готова повністю взяти на себе створення проекту з урахуванням ваших побажань, а також постачання і монтаж кліматичних приладів.

Наші фахівці допоможуть прописати потрібні сценарії, і при необхідності провести в подальшому розширення функціоналу.

При установці системи контролю клімату Розумний Дім буде досягнута значна економія ресурсів і, як наслідок – ваших грошей.