Автоматизація інженерних систем

Автоматизація та диспетчеризація інженерних систем пов’язують воєдино всі компоненти Розумного будинку.

Ви завжди будете впевнені: майно в будинку знаходиться в повній цілості, а близькі – в безпеці. Автоматизація та диспетчеризація інженерних систем будівлі, крім того, дозволить вам повною мірою насолоджуватися відпочинком і комфортом.

Що дозволяє автоматизація інженерних систем Розумний Дім

    • управління кліматом;
    • забезпечення роботи відеоконтролю і функції безпеки;
    • контроль роботи комунальних мереж;
    • управління електроприладами.

Створення комфортного мікроклімату за допомогою інженерних систем розумного будинку

Регулювання всіх приладів, які відповідальні за кліматичні показники, досить трудомістка. А ось автоматизація і диспетчеризація інженерного устаткування – оптимальне рішення. Тим більше, якщо в оселі є такі приміщення, в яких необхідний більш жорсткий мікроклімат.
Всі параметри легко відслідковуються за допомогою тачскрін-панелі або смартфона, на якому встановлено спеціальний додаток. Можливо і виставлення певних показників для конкретних приміщень.

Забезпечення безпеки житла

Комплекс включає відеокамери, які відстежують рух поза і всередині будівлі. У нього входять датчики різного призначення: руху, охорони периметра ділянки, відкриття і закриття вікон і дверей оселі. При фіксації руху або проникнення будь-датчик направляє повідомлення власнику і в службу охорони.

Контроль комунальних мереж

Все забезпечується також за допомогою датчиків і контролерів. Датчики протікання води і витоку газу надійно захистять будинок від комунальних аварій.

Управління електроприладами

Відповідно до визначених сценаріями Розумний будинок управляє автоматичними воротами, жалюзі і шторами. Автоматизація управління і диспетчеризація інженерних систем дозволить вбудувати в загальну архітектуру кліматичні прилади, забезпечити функціонування басейну.

Ми гарантуємо якість і надійність

Компанія SmartHouse давно працює в Україні, розробляючи і встановлюючи інтелектуальні комплекси Розумний Дім. Наше якісне обладнання та багаторічний досвід роботи допоможуть домогтися ідеального результату.

Що дає автоматизація управління приладами

Автоматичний контроль пристроїв, що відповідають за безпеку, кліматичного обладнання, воріт басейну та інших приладів дозволяє істотно заощадити ресурси, а значить і ваші гроші.