Розумний будинок-це зручно

10 Листопада 2021

Розумний будинок: новий помічник по господарству

На сьогоднішній день технології буквально охопили весь світ. Ще пара років і наше повсякденне життя перетвориться у всесвіт Cyberpunk. З 2010 року, коли всюди стали популярні сенсорні телефони, а Інтернет був розвинений до величезних обсягів інформації.

Зараз вже придумані найрозвиненіші технології, що дозволяють передавати файли незалежно від його обсягу, дзвонити по відео зв’язку людині на інший кінець світу і не тільки. Технології підійшли до порогу, коли ваш будинок буде заполонений девайсами для забезпечення вас благами. Гаджети все більше роблять наше життя простіше і зручніше. Ще вчора ми збиралися всім під’їздом за переглядом телевізора, а сьогодні можемо через смартфон замовити їжу, відписати всім знайомим, викликати таксі і багато іншого. Але всьому сенсацією став-розумний будинок.

Функціонал

Технологій турботи про людину дуже багато. Але система “Розумний будинок” дозволяє стежити за кожним пристроєм у вашій квартирі. Основними девайсами є:

  • Портативні колонки;

  • Система вентиляції;

  • Освітлення;

  • Smart TV і багато іншого.

Розумний будинок-система, яка знаходиться у вашій квартирі, що допомагає «по господарству». Вже давно не новина портативна станція з голосовим управлінням. Пам’ятаєте систему “Джарвіс” в особняку Тоні Старка? Розумні колонки і голосове управління вже тут. Вони включають нам необхідну музику або радіо, можуть розповісти історію або казку на ніч, повідомляють про майбутні події і просто служать співрозмовником.

Популярна технологія Smasrt TV. Вона забезпечить вам повне занурення у всесвіт кіно. Проводити вечір стане куди приємніше і зручніше. За допомогою голосового управління можна назвати фільм і на вашому екрані з’явиться цілий каталог. Крім цього розумне телебачення буде підказувати вам фільми з високим рейтингом переглядів, а також пропонувати улюблений жанр кіно і серіалів. Хто сказав що телебачення в минулому?

Камери відеоспостереження та сигналізація – вірні захисники вашої власності. Встановлюючи їх можна відчути себе справжнім шпигуном. Крім цього стежити за своїм майном можна перебуваючи в будь-якої точки світу.

Система вентиляції та вентилятори. У будь-який момент можна скористатися функцією «провітрювання» і у вашій квартирі не буде душно.

Освітлення і температура, регульована спеціальними датчиками – ще один девайс для нашого побуту. Це велика економія оплати комунальних послуг. Ви більше ніколи не забудете вимкнути світло, а ваша власність не буде опалюватися, поки вас немає вдома. У разі тривалої відсутності, Ви можете включати опалення на відстані, не переживаючи промерзання вашого будинку.

І це ще не всі пристрої, якими користуються зараз в цивілізації. За вартістю повне оснащення системою» Розумний будинок ” в середньому людині обходиться в 20 тисяч рублів. Заміна обладнання при поломках може статися в день появи несправності. Великого догляду за системою не належить. Щотижневе прибирання з очищенням пристроїв від пилу збільшить термін їх роботи.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка