Установка розумного будинку на дачі

Ми виїжджаємо за місто заради спілкування з природою. Тому саме Розумна дача – мрія будь-якого садівника! Вона економить час і сили, даючи можливість просто відпочити на свіжому повітрі або кинути всі сили на створення оригінального ландшафтного дизайну території.

Для чого потрібна Розумна Дача?

Розумний Дім для дачі – це комплекс, що дозволяє забезпечити рослинам в саду і городі найкращий догляд. Устаткування Розумний Дім для дачі включає в себе різноманітні автоматичні системи, за допомогою яких присадибна ділянка перетвориться.

Автоматизація дачі:

  • Система поливу;
  • Система контролю вологості.

Рослини, в першу чергу, потребують правильного поливі. При установці Розумній Дачі сад і город звільняться від постійно плутаються під ногами шлангів. Досить на тачскрін-панелі або на смартфоні виставити час і тривалість поливу, і все запрацює саме, без вашого подальшої участі.

Установка на дачі Розумний будинок датчиків вологості дозволить стежити за тим, щоб земля була не надто сухий, але й не занадто вологою. Якщо запланований полив, а пройшли опади, ці датчики ухвалять рішення про його скасування.

За допомогою тієї ж сенсорної панелі ви зможете контролювати показники грунту, не підходячи до газону. Ви можете прописати конкретні сценарії поливу.

Устаткування для розумної дачі буде органічно вписано в її ландшафт, і ви не будете щохвилини натикатися на автоматику.

Якщо ж це необхідно, встановлюється комплекс для краплинного поливу. Це дасть можливість істотно економити воду і в той же час буде гарантувати, що вода дійшла до самого коріння рослин.

Ми вам допоможемо

Замовивши проект в нашій компанії, ви отримаєте бажаний результат. Наші фахівці проконсультують вас, запропонують готове рішення, або розроблять новий проект з урахуванням ваших побажань. Якщо буде потрібно, ваш особистий менеджер буде додатково консультувати вас. Все обладнання відмінної якості, продемонструвало високу надійність і пройшло необхідну сертифікацію.

Вартість послуги

Ціна обладнання для дачі Розумний будинок може залежати від декількох показників. Це вибрані вами варіанти функцій комплексу, склад обладнання, площа ділянки. Точний розрахунок вам зроблять в нашій компанії, як тільки ви звернетеся до нас. Наш тривалий досвід і незмінна якість роботи – гарантія успіху.

Система розумна дача стане вашим найкращим помічником в саду, і ви не пошкодуєте про зроблений вибір.