Розумний будинок – що це таке і як його встановити

Все більшої популярності набувають системи розумного будинку. До недавнього часу Розумний будинок сприймався як доступна для обраних розкіш, сьогодні інтерес явно зріс. Можна очікувати, що в найближчі роки вони стануть стандартом у новозбудованих будинках і квартирах.

Розумний будинок, як єдина система комфорту, управління та безпеки

Розумний будинок закритий в одній системі і одному додатку! Завдяки цьому ви можете інтегрувати інсталяції, розташовані у вашому будинку або квартирі, а також електроніку і побутову техніку. Домашня автоматизація зробить за вас безліч дій, а також дозволить налаштувати роботу всіх механізмів відповідно до ваших потреб і конкретних ситуацій. Системи розумного будинку дозволяють використовувати настінні кнопки, смартфон, планшет або ноутбук для управління, серед іншого:

освітлення,
опалення,
дрібною побутовою технікою,
віконниця,
вікно,
камерами спостереження,
вентиляція,
поливом саду,
багатьма іншими пристроями.

Завдяки розумному будинку ми можемо в деякій мірі знизити комісію. Система дозволяє дуже точно і, що найбільш важливо, автоматично регулювати температуру в приміщенні, контролювати механічну вентиляцію, закривати і відкривати вікна, щоб максимально використовувати сонячну теплову енергію і уникнути втрат енергії. Він також може гарантувати, що непотрібне освітлення і пристрої будуть відключені під час нашої відсутності.

Скільки ви заощадите завдяки цьому?

Це залежить від налаштувань нашої установки. Експерти припускають, що можна домогтися зниження витрат на електроенергію та опалення на 10-20%.

“Розумний будинок”: як його встановити і налаштувати?

Сценарії-це» інтелект ” автоматизації. У простій бездротовій системі, в принципі, достатньо всього декількох датчиків і приводів (наприклад, для управління котлом, дверима, вікнами і віконницями) для розробки простих сценаріїв і віддаленого управління ними – через веб-браузер або додаток для смартфона. Після програмування такої послідовності одна кнопка запускає всю послідовність подій-котел знижує рівень горіння так, щоб температура в будинку впала до 18°C, при цьому опускаються віконні покриття, зменшуючи тепловтрати.

Чим більше пристроїв підключено до інтелектуальної установки, тим більше ” дій ” можна запрограмувати – включаючи включення і виключення світла, регулювання його інтенсивності або кольору і роботу домашнього Мультимедіа.

Створення подій – у сучасних системах це просте, інтуїтивно зрозуміле завдання-все, що вам потрібно, – це комп’ютер або планшет, підключений до Інтернету. Використовувати додаток для цієї мети простіше, ніж більшість програм, які ми використовуємо для роботи або розваг. Кількість сценаріїв залежить в першу чергу від потреб і фантазії користувачів.

Як вони будуть налаштовані, залежить тільки від вас. Системи розумного будинку пропонують безліч варіантів функціональності. Попередньо запрограмовані сценарії будуть запускати події, поки ви працюєте або присвячуєте себе своїй діяльності. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути кілька кнопок. А розумний будинок підлаштується під ваші потреби і вимоги.

Вам навіть не потрібно вставати з дивана!