Розумні штори

Прогрес і модернізація давно не стоять на місці. Якщо взяти наприклад, систему» Розумний будинок”, то вона істотно полегшує життя за рахунок того, що бере на себе величезну кількість функцій по дому.

Але, якщо немає можливості придбати повну систему «розумного будинку» можна купити її окремі елементи. Наприклад,» розумні штори ” – вони стануть незамінним помічником і додадуть вишуканості і універсальності вашій кімнаті. В даний час, вони користуються все більшим попитом і популярністю.

Види ” розумних штор»

Є кілька видів штор, які залежать від механізму і рівня карниза:

На переїзд. До них можна віднести Французькі, римські, рулонні жалюзі-плісе;
Розсувний. Японські та класичні панелі. Є кілька варіацій механізму, в залежності від розкриття штор.
Вони також поділяються за стилем, кольором і фасоном.
У комплекті крім штор також є:
Шина. Виготовляються в основному з алюмінію або нержавіючої сталі.
Привід. Механізм укладений в окремий корпус. Встановлюється збоку вироби;
Пульт дистанційного керування.

Основні переваги ” розумних штор»

Досить проста установка, яка не вимагає додаткового обладнання і спеціальних навичок.
Просте управління. За допомогою натискання на одну кнопку можна відкрити і закрити штори. На пульті також є інші кнопки, які відповідають за такі функції як: температура, освітлення та ін.
Штори практично безшумні і не доставляють ніякого дискомфорту.
Завдяки особливій технології виготовлення штор і високоякісним матеріалам, вони прослужать тривалий час, без поломок і збоїв.
Штори індивідуальні, вони відмінно доповнять будь-який інтер’єр і не будуть виглядати громіздкого.
Штори оснащені високим ступенем захисту, вона надійно захищає від пилу і бруду. Для того, щоб випрати штори не обов’язково знімати їх, досить пройтися злегка вологою ганчіркою. Але, варто пам’ятати, що штори мають мотор, який необхідно берегти від води, інакше це може привести до збою в роботі механізму.

Крім основних переваг, встановивши додаткові датчики можна налаштувати регулювання температури в кімнаті, освітлення, таймер і багато іншого.

Як керувати ” розумними шторами»

Даними девайсами можна управляти за допомогою трьох способів.

За допомогою смартфона, встановивши спеціальний додаток, ви зможете віддалено регулювати і налаштовувати необхідні параметри.

Також управління здійснюється за допомогою дистанційного пульта, який знаходиться в комплекті зі шторами. На ньому розташовані всі необхідні кнопки, завдяки яким без особливих зусиль можна відкрити і закрити штори, відрегулювати освітлення і задати основні настройки.

Пульт працює від батарейок.

Крім цього, можна встановити настінний пульт управління і звідти вже проводити управління.

Штори оснащені системою аварійного відключення, в разі виникнення перешкоди на карнизі або ж високого навантаження, штори автоматично зупиняться і двигун буде вимкнений.