Розумні розетки

Хоч система “Розумний будинок” і користується великим попитом, але через високу ціну, не всі можуть дозволити собі цілу систему. Але, є окремі девайси, які відповідають за конкретні дії.

Одним з таких є «»розумні розетки”. Вони призначені для управління і регулювання роботи побутових предметів. Крім цього, пристрій повністю безпечно і не вимагає спеціальних навичок в установці. “Розумні розетки” виконують всі ті ж самі функції, що і звичайні. Її відмінність лише в тому, що ви зможете контролювати весь процес і самостійно налаштовувати роботу приладів.

Можливості ” розумних розеток»

До основних можливостей даного пристрою можна віднести наступні:

Моніторинг та аналіз роботи підключених приладів. Завдяки дистанційному управлінню, користувачі отримають докладні звіти про стан приладу. Температура, напруга і багато іншого – все це буде під контролем. У разі виникнення неполадки ви дізнаєтеся про це моментально.
Основною перевагою “розумних розеток” – є його дистанційне керування. Ви зможете управляти девайсом з мобільного пристрою.
Автоматичне вимкнення приладів. У разі виникнення загрози різкого стрибка напруги, короткого замикання та інших проблем, система автоматично відключить прилад. Це дуже зручно і безпечно.
Таймер на включення і виключення приладів. Якщо вам терміново знадобилося піти, а пральна машина ще не закінчилася прати. То ви, зможете встановити таймер і після того, як прання буде закінчена, прилад автоматично вимкнеться. Або ж навпаки можна поставити таймер на включення певного приладу.
Установка і види ” розумної розетки»

“Розумні розетки” діляться на два види: вбудовані і зовнішні.

Зовнішні розетки не вимагають особливої установки і додаткового обладнання. Вони кріпиться до основної діючий в квартирі розетки за допомогою штепсельних роз’ємів. Після цього, регулюються необхідні функції і розетка готова до використання.

Вбудовані розетки. Вони встановлюються, як і звичайні за допомогою монтування в стіну приєднанням кабелів до основного електропостачання.

Розетками можна управляти за допомогою:

Радіокерованого пульта. Він йде в комплекті з розеткою і має кілька кнопок включення, виключення і регулювання режимів.
GSM управлінням. Управління девайсом здійснюється за допомогою повідомлень.
Управління за допомогою wi-fi. Також можна встановити мобільний додаток за допомогою, якого користувач отримує доступ до всіх опцій і функціями «розумної розетки».

Там же ви зможете отримати докладний звіт про всіх своїх приладах і відрегулювати роботу системи.

Якщо раптом станеться збій в харчуванні, то розетка не перестане працювати за рахунок запасного блоку живлення.

У разі виникнення неполадки вам в повідомленні або в додатку прийде лист про те, що стався збій в електриці. Сам по собі девайс досить компактний, він не займе багато місця і відмінно впишеться в будь-який інтер’єр кімнати. До того ж, його можна брати з собою куди завгодно.