Розумні лампи-вихід на новий рівень

Системи автоматичного контролю і забезпечення комфорту «Розумний будинок» відомі багатьом, хто цікавиться поліпшенням умов експлуатації домашнього або офісного теплового та електрообладнання.

У той же час, новітні технології дозволяють дистанційно управляти не тільки освітленням і обігрівальними приладами, а й відеотехнікою, кондиціонерами, сигналізацією, іншими елементами охорони, включаючи камери відеоспостереження. Одна з останніх технічних розробок гідна особливої уваги. Це розумні лампи.

Переваги та особливості “розумних” світильників

Все, що відомо багатьом користувачам сучасного освітлювального обладнання, це наявність стандартних функцій управління:

регулювання потужності світлового потоку;
встановлення періодичності включення і виключення;
реагування на появу людини в зоні дії променя за допомогою датчика руху;
використання смартфона для передачі команд;
програма «голосовий помічник» та ін.

Насправді можливості розумних ламп набагато ширше. Найкраще приклади переваг такого обладнання розглянути на характерних особливостях моделей, представлених на ринку.

Якісні відмінності найбільш популярних» розумних ” ламп

Розглянемо найпопулярніші у цінителів комфорту види світильників з функцією автоматичного виконання заданих команд:

Настільна лампа світлодіодного типу QI Frame.

Цей компактний світильник має унікальну особливість-бездротовий зарядний пристрій для смартфона. Зручна функція дозволяє не тільки зарядити свій гаджет під час відпочинку біля телевізора або з книгою в руках, але і насолодитися приємною атмосферою. Її тепле світло позитивно впливає на хороше самопочуття.

Світильник з дистанційною системою управління Ikea Tradfri.

Перша модель відомої скандинавської компанії володіє невеликою кількістю автоматичних функцій. Але його незвичайна форма – в стилі лампи» дідуся ” Едісона вміло доповнена програмою Ikea Home, що дозволяє управляти пристроєм зі смартфона або диммером переносного типу.

Розумна лампа HomeTree Dawn.

Тут можливо не тільки користуватися бездротовою зарядкою гаджета, але і слухати улюблену музику під час відпочинку завдяки вбудованій колонці з якісним звучанням. Любителів дорогих елегантних речей виробник порадував стильним дизайном, оформленим з особливим смаком. Вам також сподобається функція регулювання світлового режиму і компактність виробу, зручно розміщується як на тумбі біля ліжка, так і на столі.

Суперсучасний світильник HomeTree Light Of the Tree Special Edition.

Лідер в числі інноваційних моделей, ця» розумна ” лампа не тільки вміє заряджати смартфон, але і володіє відомою в середовищі цінителів музики акустичною системою Harman. Найчистіший, оксамитовий звук мелодії, приємна атмосфера вечора, келих улюбленого вина – що ще потрібно для повного розслаблення!

Бажаєте придбати такий розумний світильник? Приймайте рішення без зайвих сумнівів.