Розумні колонки яку вибрати і Де купити онлайн

Сучасні технології не перестають дивувати своїх споживачів. Кожен сезон відкриває випуск нових гаджетів з більш просунутими можливостями. І ось одним з таких гаджетів стали розумні колонки.

Розумна колонка в чому її секрет

Серед багатьох портативних пристроїв,» розумна колонка ” стає найбільш популярною. В силу своїх можливостей, даний пристрій стає незамінним помічником і вельми цікавим медіа пристроєм для користувача. Цей пристрій було створено на базі «голосового інтелекту», завдяки чому її використання має практично найпростіший і доступний рівень.

Переваги ” розумної колонки»

Варто відзначити що сучасні пристрої даного типу, крім функції “голосового помічника” мають ряд переваг, на які варто звертати уваги при її придбанні.

Перевага:

розмір колонки;
синхронізація з іншими пристроями;
робота з російською мовою;
управління;

Портативність-це параметр має свою перевагу для активних користувачів гаджета. Як правило, завдяки можливостям “голосового помічника” вбудованого в систему, користувач може досить швидко включити улюблену музичну композицію. При цьому вона легко може знаходиться в кишені або рюкзаку.

Розпізнання мови-як би це не звучало дивно, але незважаючи на всі можливості сучасних «розумних колонок», не всі моделі легко розпізнають російську мову. Для більш докладної інформації про наявність даної функції, необхідно максимально вивчити характеристики пристроїв перед його покупкою. На російському ринку лідируюче місце займає «Яндекс станція». Вона досить легко справляється з російською мовою і видає максимально точні результати.

Синхронізація-вельми цікавий параметр, який і піднімає дані пристрою в рейтингу користувачів на більш високий рівень. В силу свого функціоналу, даний пристрій повинен мати швидку передачу даних і працювати не тільки в парі з одним гаджетом. Сучасні моделі колонок дозволяють підключитися до системи «розумний будинок».

Управління-Ця функція дозволяє її власнику управляти пристроєм не тільки голосом, але і шляхом дотику або кнопок управління. Дорожчі моделі “розумних колонок” оснащені сенсорним дисплеєм, що вельми оригінально поєднується з пристроєм.

Використовуючи цей невеликий список можливостей можна визначити який тип колонки можна придбати. Найчастіше, так – же, як і при покупці будь-якого гаджета, слід звертати увагу на вартість пристрою. Менш функціональні системи, коштують значно дешевше, але чудово підійдуть для постійного середньо статичного користувача.

Де купити ” розумну колонку»

Не варто відразу після прочитаної статті цілеспрямовано йти в найближчий магазин електроніки і купувати даний гаджет. Завдяки Інтернет індустрії, великою популярністю користуються інтернет магазини.

Особливу увагу варто приділити сервісу “Яндекс Маркет”. В даному сервісі зібрані найпопулярніші гаджети типу “розумних колонок«, серед них є досить доступна за ціною і різноманітному функціоналу»Яндекс станція”.

Так-же існую інші подібні інтернет магазини, що пропонують широкий вибір даних пристроїв за значно низькою ціною. Найбільш популярні магазини “OZON”, “м. відео “”AMAZON”.

Щоб вбудувати розумну колонку в Розумний будинок, для цього потрібно звернутися до фахівців компанії MimiSystems.