Розумна система опалення для вашого будинку

05 Серпня 2021

Інтернет речей активно входить в життя сучасної людини. На сьогоднішній день проводиться безліч різноманітних “розумних” речей, в тому числі систем для управління “розумним будинком”. Такі системи дозволяють їх власнику зняти з себе виконання, як і рутинних, так і непростих побутових завдань, і зайняти свої думки і руки чимось більш приємним і корисним.

Особливості розумного опалення на газі

Виробники газових котлів, призначених для експлуатації в побуті, теж йдуть в ногу з часом і пропонують широкий вибір обладнання для облаштування розумної системи опалення будинку. Таке обладнання здатне автоматично регулювати температуру у всіх приміщеннях, підтримуючи її в комфортному або заданому діапазоні. Також розумні системи опалення підлаштовуються під навколишнє оточення, вибираючи найбільш енергоефективний режим роботи, контролюють роботу обладнання і виконують багато інших завдань.

Використовуючи сучасні контролери, власник розумного опалення може:

  • управляти системою і відстежувати її роботу віддалено (по Інтернету, на смартфоні);
  • отримувати і зберігати інформацію про роботу обладнання (вести статистику витрачання газу для оптимізації параметрів опалювальної системи).

Особливості та переваги газових котлів Condens 7000i W

Відмінний приклад сучасного газового котла з інтелектуальним управлінням-конденсаційний газовий котел Condens 7000i W. Цей котел відповідає всім передовим стандартам ефективності та економічності, а також універсальний: Підходить для створення і простих, і складним систем, в тому числі з обігріваються підлогами, підключенням декількох опалювальних контурів і контролем за підготовкою гарячої води.

Котел має інтуїтивно зрозумілий нескладний інтерфейс, тому його настройка не складає труднощів і відбувається швидко. Досить виставити Налаштування один раз і більше не втручатися – автоматика сама подбає про те, щоб постійно підтримувати задані показники обігріву.

Контролер котла Condens 7000i W володіє сумісністю з погодозалежними і кімнатними регуляторами з вбудованою електронною шиною EMS, і сумісний з термостатами від Bosch. Завдяки їм котел може без участі людини контролювати температуру всередині приміщень і зіставляти її з температурою на вулиці, а також знижувати споживання газу без зниження температури в будинку.

Регулятор може визначати, чи хтось присутній вдома. Якщо будинок тимчасово залишений усіма його мешканцями, підтримувана температура знижується для економії газу і знову підвищується до часу, коли в будинок повернуться люди. Цьому прийому він навчається досить швидко, і дозволяє істотно економити паливо без втрати комфорту.

У лінійці газових котлів Bosch Condens 7000i W є 5 модифікацій, які відрізняються потужністю і кількістю контурів (1 або 2). Всі вони прості і зручні в управлінні, стильно виглядають і використовують конденсаційну технологію, що дозволяє економити на газі і підвищити ККД котла до 108%.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка