Розумна колонка з голосовим помічником

05 Серпня 2021

Колонки з голосовим управлінням непомітно увійшли в наше повсякденне життя і стали для багатьох вже звичним гаджетом. Вони можуть не тільки включити музику, але і розповісти історії, повідомляти прогноз погоди і навіть замовляти доставку їжі! Багато з таких колонок можуть керувати “розумним будинком”. За вашим бажанням гаджет сам включить мультиварку або зволожувач повітря, запустить пральну машинку або підігріє чай.

Характеристика

 • Вага розумної колонки близько 400 г, а значить її без праці можна переміщати з місця на місце і навіть брати з собою в поїздки.
 • Даний девайс, як і багато інших сучасні гаджети виробляється в Китаї.
 • Термін служби колонки з голосовим помічником за заявою виробників-не менше 2 років.

Найпопулярнішими на сьогоднішній день є розумна колонка від Яндекс і Капсула Маруся від Mail.ru Group.

Можливість

Для управління розумною колонкою використовується голосовий помічник і сенсорні кнопки на корпусі пристрою, за допомогою яких можна використовувати широкі можливості цього сучасного гаджета:

 1. Відтворення музики та аудіокниг. В першу чергу колонка звичайно ж служить для відтворення різних аудіофайлів.
 2. Читання казок. Цю функцію оцінили вже багато батьків. Діти дуже люблять слухати казки перед сном і коли у вас немає сил або часу на чергову казку, колонка допоможе малюкові заснути.
 3. Відображення часу і прогноз погоди. Залежно від налаштованої геолокації колонка сама розповість вам про погоду і порадить, як краще одягнутися і чи варто брати з собою парасольку.
 4. Відтворення рецептів. Якщо не знаєте, що приготувати на вечерю, просто запитайте про це розумну колонку. Ви можете просто перерахувати, які хочете використовувати продукти, а розумний гаджет підбере для вас відповідний рецепт.
 5. Надсилання повідомлень. Коли у вас немає часу на ділове листування або спілкування в соціальних мережах, просто надиктуйте повідомлення розумної колонці, і вона відправить повідомлення ВКонтакте або прочитає вам лист, який прийшов на електронну пошту.
 6. Крім цього, розумна колонка може перекладати тексти з іноземної мови і уточнювати наявність пробок на дорозі. Можливості розумного гаджета розширюються з кожним днем. Постійно додаються нові більш сучасні і зручні функції.

Розробники обіцяють, що найближчим часом розумні колонки навчаться викликати таксі і виконувати інші важливі в повсякденному житті речі, роблячи наші будні ще більш зручними.

Кому підійде розумна колонка

 • Колонка з голосовим асистентом дуже подобається дітям. Вона допоможе вчити іноземні мови, слухати казки і може навіть пограти з дитиною в різні ігри, які розвивають пам’ять, логіку і уяву. Звучання колонки дуже схоже на голос живої людини – дотримуються всі інтонації і наголоси, тому відчуття, що з вами розмовляє робот не виникає.
 • Дорослим розумна колонка значно полегшить життя і спростить вирішення багатьох побутових питань – встановити будильник або таймер, дізнатися погоду або інформацію про пробки на дорогах і зробити ще зручніше управління «розумним будинком».
 • Літнім людям будуть цікаві покрокові рецепти, радіо, аудіокниги. Величезним плюсом є наявність голосового помічника, адже літнім людям буває складно розібратися в численних кнопках, до того ж в зрілому віці деякі відчувають проблеми із зором, і голосове управління стає відмінним рішенням цих проблем.

Для розпізнавання голосу в колонці використовується відразу кілька мікрофонів, тому її можна використовувати в приміщеннях з підвищеним рівнем шуму, наприклад у ванній або на кухні.

Даний девайс сподобається кожному члену сім’ї, так як має широкий набір функцій для людей будь-якого віку.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка