Розумна камера для розумного будинку

05 Грудня 2021

Системи “розумний будинок” знаходять все більшого поширення в нашому житті. Якщо ще недавно» Розумний будинок ” вважався чимось фантастичним, то сьогодні вже безліч російських компаній пропонують різноманітні варіанти реалізації таких технологій.

Значною підтримкою для цих технологій стало самостійний розвиток деяких типів пристроїв, які можуть бути легко інтегровані на програмному рівні в роботу розумного будинку. Будучи, фактично, універсальними, такі пристрої доступні для всіх розробників і їх впровадження не складає труднощів.

Наприклад: колонки Аліса від Yandex можуть стати частиною голосового управління, а будь — який смартфон-пунктом управління всієї системи, який завжди під рукою у власника будинку.

Найважливішою функцією, яка успішно реалізується в системах Розумний будинок, є відеоспостереження. Саме можливість в потрібний час отримувати якісну картинку про те, що відбувається на території, дозволяє власнику будинку максимально якісно і ефективно налагодити управління роботою всією системою. В першу чергу, звичайно, мова йде про систему безпеки.

Російські компанії, всупереч розхожій думці, не є аутсайдерами в сфері поставок сучасного високотехнологічного обладнання. Хороший приклад тому-розумна камера від компанії GEOZON, яка ефективно інтегрується в будь-яку систему «Розумний будинок».

Розумна камера від GEOZON-розумний погляд на Розумний будинок

Розумна камера, розроблена компанією GEOZON може бути як інтегрована в будь-яку систему «Розумний будинок», так і діяти як самостійний пристрій. Камера може бути встановлена на будь-якій поверхні, що робить її використання дуже гнучким.

Безпека-понад усе

Розумна камера, в першу чергу, покликана стати основним елементом в побудові контуру безпеки в складі системи»розумний будинок”. Камера від GEOZON здатна вирішити такі завдання:

  • Зафіксувати сам факт руху, діють в якості ефективного датчика руху;

  • Подати сигнал власнику будинку про проникнення в житло;

  • Зафіксувати зовнішній вигляд порушників і відправити зображення на сервер, який може бути розташований як в самій системі, так і на зовнішніх майданчиках. Це істотно підсилює систему безпеки;

  • За допомогою камери можна в будь-який момент отримати інформацію про те, що відбувається в будь-якій кімнаті, де вона встановлена. Це дуже корисно, якщо в будинку є маленькі діти, за якими потрібне око та око.

Очі для управління будинком

Ще одна функція, яку може вирішити камера-отримання актуальної інформації для ефективного управління системами життєзабезпечення будинку.

Наприклад, камера може виступати в якості датчика руху. Якщо хтось входить в приміщення-камера фіксує цей факт, відправляє сигнал системі управління освітленням і в приміщенні моментально включається світло. І навпаки-якщо в приміщенні тривалий час не спостерігається активності, зафіксованої камерою — система гасить освітлення, щоб не витрачати ресурси даремно.

Камера від GEOZON-відмінний приклад реалізації російською компанією сучасного, інноваційного продукту.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка