Розумна гірлянда Twinkly-чудеса у вашому домі

Період передноворічних веселощів і різдвяних свят – це час справжнього чарівництва і казки. І бажаючи відповідати атмосфері свята, люди прикрашають будинки, будівлі та офіси красивими гірляндами. Сучасні технології принесли з собою безліч цікавих розробок. Однією з них стала розумна гірлянда. Вона може не просто сяяти і переливатися різнокольоровими вогнями, як її «предки», а й створювати цілі колірні шоу.

Які бувають розумні гірлянди?

На сьогоднішній день існує кілька варіантів:

Гірлянди виключно для ялинки.
У вигляді бурульок (вони використовуються для того, щоб прикрашати вікна або фасади, а також розвішуються прямо під дахом).
Гірлянди для прикраси вуличних скульптур і різних поверхонь.

Важливо! Використання Smart-гірлянди можливо при різних температурах, але сильного холоду вони не перенесуть.

Виробництвом подібних товарів займаються різні компанії. Найбільш відомими серед них є Twinkly, Tuya Global Inc., Light Smart Led та ін.

У чому особливість розумних гірлянд Twinkly?

Існує два види таких гірлянд:

Першого покоління. Такі вогники здатні працювати при температурі від 0С до +40С.
Другого покоління. Дані гірлянди більш стійкі до холодів і можуть функціонувати в діапазоні від-15С до +40С.

Twinkly оснащені спеціальними інтелектуальними RGB світлодіодами, які можна контролювати, як окремо, так і всі разом. Новітні пристрої оснащені трьома видами таких світлодіодів. Вони включають в себе: AWW Led, RGB Led і RGB + WLed.

Найбільш часто покупці віддають перевагу гірляндам, що складаються з 100-400 лампочок (в залежності від місця, яке планується прикрашати).

Особливості налаштування Twinkly

Управляти гірляндою можна за допомогою маленького контролера, в який вбудований модуль Wi-Fi. Для того, щоб вибрати сценарій, закладений в програму, потрібно просто пару раз натиснути на кнопку, що знаходиться на контролері. Але, щоб продемонструвати всі наявні у підсвічування можливості, потрібно встановити на свій мобільний пристрій спеціальний додаток. Воно допоможе вибрати колір, відрегулювати яскравість і забезпечити необхідну швидкість і зміну колірних відтінків. Причому, можна зробити так, що гірлянда стане одного кольору або ж, навпаки, почнеться переливатися всіма кольорами веселки.

Важливо! Завантажити додаток можна в AppStore або Google Play.

Як підключити пристрій до Wi-Fi?

Підключення розумного пристрою виконується або до домашньої мережі Wi-Fi, або до смартфону. При приєднанні живлення контролер Twinkly створить свою своєрідну мережу, що створить можливість управляти гірляндою без доступу до Інтернету (однак, фізично людина повинна буде знаходитися недалеко від самого девайса). Такий варіант ідеально підійде при оздобленні присадибної ділянки.

Як підключитися до домашньої мережі?

Зробити це дуже просто:

Клацнути по великій кнопці контролера, утримуючи її протягом декількох секунд.
Почекати, поки індикатор загориться рівним кольором. Це свідчить про те, що девайс готовий до сполучення.
Перейти в меню налаштувань і відшукати домашню мережу, після чого ввести пароль.
Клацнути по клавіші»підключитися”.
Якщо все зроблено вірно, то індикатор поміняє колір на синій.

Виставляючи програму роботи гірлянди, можна встановити переливи відтінків, миготіння вогнів в певній послідовності, сяйво одним кольором. Можна навіть створити ціле світлове шоу за допомогою різних режимів.