ТОП сенсорних вимикачів з AliExpress

03 Травня 2021

10 кращих сенсорних вимикачів з AliExpress

Одними з найбільш популярних елементів системи “розумний” будинок є прилади освітлення. Звичайні вимикачі в кімнатах можна замінити на бездротовий або сенсорні. Подібні пристосування можна придбати на офіційних сайтах виробників, в торгових точках, і на Аліекспресс. На останньому майданчику можна знайти гідні моделі за прийнятною ціною.

Нижче наведено 10 найкращих вимикачів сенсорного типу, які можна придбати на сайті AliExpress:

FROGBRO KG001
LIVOLO C702S-11,12,13
ESOOLI 01-01EU
BSEED 1,2,3 OneWay
SMATRUL H2
AVATTO Tuya TS02
UBARO EC AC100-240
SRAN-SR-EUTO1SL
MINITIGER MT-Wifi-01
COSWALL CS-C1-TC-1G1

Вимикачі сенсорного типу бувають як ємнісні (реагують тільки на дотик Користувача), так і оптичними (голосове управління, бавовняне і т.д.).

BSEED 1,2,3 Way

Дана модель відрізняється найкоротшим терміном доставки покупцеві. В середньому вимикач приходить через 7-10 днів після оформлення замовлення. До переваг даного сенсорного вимикача можна віднести високу якість і сенсор з високою чутливістю. До недоліків відносяться відсутність пульта Д / У і підтримки бездротової мережі.

ESOOLI O1-O1EU

Плюси даної моделі: програмований пульт ДУ, хороший матеріал корпусу і прийнятна ціна. До недоліків моделі можна віднести те, що іноді пульт ДУ може трохи пригальмовувати. Батарейок для пульта в комплекті немає. Доведеться докуповувати окремо. Є можливість встановити комутатор голосового управління вимикачем.

MINITIGER MT-Wi-fi-O1

Дана модель відрізняється підтримкою бездротової мережі Wi-fi і 4G.регулювати потужність освітлення можна як через дотик до панелі, так і за допомогою голосових команд. Також можна управляти девайсом з встановленого додатка на смартфоні (EweLink). Важлива перевага моделі полягає в тому, що вона працює з іншими девайсами системи “розумний” будинок. Невеликим недоліком є чутний звук реле при запуску і виключенні приладу. Технологію 5g прилад не підтримує.

SRAN SR-EUTO1SL

Вимикач не має пульта дистанційного керування. Даний прилад адаптований практично під будь-які джерела світла. Сенсорна панель надійна захищена додатковим шаром. Всі елементи крім панелі виконані з якісного пластику. До недоліків відноситься слабка підсвічування індикатора, яка не відразу помітна в темряві.

SMATRUL H2

Дана модель є фаворитом серед аналогічних безконтактних пристроїв. Девайс реагує на рух руки на відстані близько 10 сантиметрів. Так як торкатися до панелі не потрібно, пристрій не збирає відбитки пальців. Підключити до вимикача можна відразу кілька джерел світла. Недолік полягає в необхідності нульового проводу для підключення приладу.

COSWALL CS-C1-TC-1G1

Пристрій підтримує роботу через Wi-fi і мобільний додаток на смартфоні. Панель надійно захищена від попадання вологи. Голосове управління також присутній. Однак, визначити стан приладу Дистанційно не вдасться, так як зворотний зв’язок відсутній.

UBARO ЄС AC1OO-24O

Модель має яскравий двоколірний світловий індикатор. Чутливість панелі висока. Захист від вологи відсутня, тому встановити прилад у ванній не вийде. Пульт ДУ відсутній.

VATTO Tuya TSO2

Прилад відмінно управляється як через смартфон на базі Android, так і IOS. Для управління через Wi-fi необхідно підключити пристрій і смартфон до однієї мережі. Прилад відмінно працює з іншими елементами “розумного” будинку. Інструкція до вимикача англійською мовою.

LIVOLO C7O2S-11/12/13/15

Lilovo-один з найбільш іменитих виробників сенсорних вимикачів. Сенсор надчутливий. В одну ланцюг можна підключити до 8 вимикачів і управляти ними Дистанційно. Об’єднати в одну ланцюг сенсорні і звичайні вимикачі не можна. В останній рік дані вимикачі приходять покупцям без логотипу компанії.

FROGBRO KG-OO1

Дана модель відрізняється наявністю яскравого індикатора в формі кільця. Управління виконується як через смартфон, так і через голосові команди. Є вбудований таймер і Bluetooth-модуль. Ціна вище середньої на ринку.