Theben thePixa KNX-оптичний датчик присутності

06 Жовтня 2021

Що таке THEBEN thePixa KNX: оптичний датчик присутності

Theben ThePixa-це розумний оптичний датчик, призначений для виявлення руху людей або тварин в приміщенні. Він простий у застосуванні і може бути встановлений безпосередньо на стелі або стінових панелях. Цей датчик має високу надійність і точність, а також дозволяє налаштувати чутливість і час спрацьовування. Це досягається шляхом зміни налаштувань на сенсорній панелі пристрою. Датчик здатний розпізнати рух від людини до великої тварини з масою до 60 кг. У разі виявлення руху датчик подає сигнали тривоги або у вигляді вібрацій, або за допомогою світлодіодних сигналів. При цьому сигнали тривоги подаються тільки на панель управління розумного будинку, що зручно для настройки.

Навіщо потрібен оптичний датчик Theben thePixa KNX

В даний час в світі існує безліч пристроїв, що працюють через інфрачервоні датчики. Вони можуть включати і вимикати світло або кондиціонер, але тільки тоді, коли ви або хтось інший перебуваєте всередині приміщення. На перший погляд це здається дуже простим, але насправді, при всій простоті, у інфрачервоного датчика є свої недоліки. Наприклад, якщо хто-небудь буде перебувати в кімнаті в той час, як він включений, датчик може працювати н e правильно. Також, якщо в приміщенні знаходяться люди, не включені в мережу, наприклад, що працюють в домашній майстерні, вони також можуть працювати неправильно, тому що датчик бачить їх як частину мережі і включає освітлення або кондиціонер.

На відміну від ІЧ-датчика, ThePixa має можливість виявляти присутність людей в приміщенні, а також здатний визначати, хто знаходиться в приміщенні в даний момент часу.

Як підключити оптичний датчик Theben thePixa KNX

Підключити оптичний датчик TECHNICS з кабелем типу “LANCELL” до цифрової мережі KNX. Переконайтеся, що прилад знаходиться в режимі очікування, перш ніж починати монтаж. При підключенні дотримуйтесь наступних рекомендацій:

  • Не підключайте прилад до мережі, якщо ви не впевнені, що він повністю справний.
  • Підключайте прилади тільки до відповідних гнізд. Не підключайте гніздо до іншого гнізда і навпаки. З’єднання не повинні виконуватися за допомогою проводів, що входять в комплект поставки або схожих на них. Для установки приладу необхідно використовувати тільки кабелі, що входять в комплект поставки. В іншому випадку якість з’єднань може погіршитися.
  • Використовуйте кабелі типу “SILORC”, “FLOW”або ” LINE”. Використання інших кабелів може привести до несправності приладу.

Переваги датчика оптичного Theben thePixa KNX

Швидке виявлення присутності. На датчику є світлодіод і кнопка для сканування зони виявлення.

Режим роботи, який можна налаштувати відповідно до уподобань користувача.

Проста установка

Датчик підключається до KNX. Це можна зробити за допомогою клем або кабелю. Для монтажу не потрібно ніяких інструментів або знань.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка