Чи варто купувати розумну колонку

10 Листопада 2021

Виробники побутової техніки вже не знають як зацікавити покупців у придбанні того чи іншого гаджета. Але, схоже, варіант з розумною колонкою у них вийшов. Багато людей, вперше прослухавши про розумну колонку, чомусь починають думати про потужні бум-бокси, які використовує молодь на вулицях. Насправді розумна колонка знаходиться в будинку і нею можна управляти за допомогою голосу, а також такі колонки можуть бути частиною системи розумний будинок.

Бренди розумних колонок

Зараз у кожного великого представника мобільної електроніки є власна лінійка розумних колонок. Google пропонує купувати Google Home, А Яндекс – гранично зручну і функціональну Яндекс.Станція. Компанія Apple також захотіла бути в тренді пропонує на ринку власну техніку у вигляді HomePod. Але все це коштує дорого. Бюджетним вибором від Яндекс виявиться станція Міні, що стоїть всього 4 000 рублів і вважається непоганим вибором навіть для молоді!

Як все працює насправді?

Цінність розумної колонки полягає в тому, що нею можна керувати за допомогою голосу! Скажімо, якщо рано вранці потрібно поставити один музичний трек, під час сніданку – інший, а ввечері, після роботи, вже наступний. При цьому можна попросити голосового асистента у вигляді Аліси. Нею можна командувати з легкістю, попросивши асистента включити потрібну музику, зробити її голосніше або тихіше! Можна просити поставити класику або рок, перемотати або спочатку! Варто додати, що вибір музики в касетних деках Sharp вже був у вигляді APSS, коли магнітофон крутив касету для потрібної музичної композиції. Головка при цьому стиралася чудово. Особливо, якщо гралися касети вітчизняного виробництва з високою абразивністю. Тут же розумна колонка миттєво перемотує і знаходить потрібний трек!

Чи варто купувати розумну колонку для дітей?

Однозначно варто. Адже більшість людей вже не бачать сенсу життя без комп’ютера або смартфона! Батьків вже починає турбувати така захопленість-діти погано починають вчитися і робити домашні уроки! Відучити їх від комп’ютерів і смартфонів досить легко – потрібно тільки купити розумну колонку, з якої можна пограти в міста, а будь-який тип з російськомовної техніки здатний захоплююче розповідати дитині цікаві факти з наукового світу. Якщо потрібно виростити з дитини генія, то кращого вибору не знайти!

Практичність рішень

В силу того, що розумна колонка управляється голосовими командами, що дитина не зможе бути прив’язаний до певного місця. І це означає одне-ні міопія, ні сколіоз йому загрожувати не буде. А як бути з музикою і ритмами? Рекомендується включати хіти і дитина разом з батьками може потанцювати вдома! Тут на перший план виходить і якісне значення колонок – вони відмінно відтворюють баси, середні і навіть високі частоти. Можна сміливо позбавлятися від сімейного сабвуфера і користуватися потужною розумною колонкою, якій властиво генерувати якісний звук.

Робота на дому

Коли доводиться працювати вдома, то розумна колонка виявиться дуже затребуваною технікою. Можна поставити таймер, оформити нагадування, або зробити дзвінок по гучному зв’язку. Всі ці потрібні операції без особливих проблем можна виконати за допомогою голосового асистента.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка