Сучасні гаджети для дому

03 Березня 2021

Сьогодні зробити будинок затишним і комфортним допоможе будь-яка комп’ютерна система «Розумний будинок». Це дороге задоволення і вимагає особливого підходу і планування. Більш економічний варіант: використання деяких корисних гаджетів для дому.

Побутові ваги для кухні

Ваги такого типу допомагають дізнаватися точну вагу споживаної їжі і не дають людині переїдати. Сучасні гаджети в смартфоні допомагають управляти вагами, запам’ятовують їх контрольну вагу, розраховують вагу і калорії з’їденого продукту.

Годівниця

Годівниця для домашніх вихованців забезпечена гаджетом, який регулює видачу корму по годинах порційно. Це пристосування особливо вигідно тим людям, які змушені їхати з дому на довгий час. Сучасні годівниці для тварин і птахів можуть бути оснащені відеокамерою і управляються віддалено через смартфон.

Розумна лампочка

Лампочку даного типу підключають через систему Wi-Fi і керують через смартфон. Команда передається господарем на пристрій у віддаленому режимі. Сучасні моделі лампочок можуть включатися по команді голосу людини і виконувати різні команди:

Включатися і вимикатися в певний час;
виступати в якості нічника;
працювати в декількох режимах.
Розетка

Розумні розетки можуть управлятися через смартфон або комп’ютер. У них присутня функція Wi-Fi, через яку надходять на розетку команди:

Включення або відключення приладів;
робота в економному режимі;
запобігання перегріву обладнання;
вирівнювання стрибків напруги в мережі.

Розумні розетки можна використовувати для підключення будь-якої побутової техніки та обладнання. Розетка отримує мовні команди і виконує їх.

Відро для сміття

Відро для сміття оснащене сенсорними датчиками, які реагують на наближення людини. Кришка відра автоматично піднімається при наближенні до неї руки. Така конструкція дозволяє заощадити енергію людини на відкривання відра, не дасть поширитися поганим запахам в приміщенні.

Датчик руху

Цей пристрій реагує на будь-який сторонній рух навколо будинку. Датчики встановлюють на вікнах і дверях, відстежують будь-які переміщення навколо будинку. Ці прилади управляються на відстані і передають сигнал про порушення прямо на смартфон телефону. Існує три типи датчиків:

Для диму;
гази;
вода.

Димові прилади реагують на будь-яке загоряння і дим. Вони сповіщають про задимлення господаря квартири по телефону. Датчики газові сигналізують про витік газу і передають сигнал на смартфон власника. Прилади для виявлення витоків води мають металеві контакти. При попаданні на них вологи вони видають гучний сигнал і передають його на телефон господаря квартири.

Помпа для води

Цей пристрій призначений для використання води у великих бутлях. Помпа має спеціальний сенсорний механізм, який приводиться в дію від наближення руки. Людині тільки залишається піднести до крана стакан і вода сама поллється з бака.

Будильник

Будильник з гаджетом може пробуджувати людину декількома способами:

Він виділяє неприємний запах;
регулюють інтенсивність підсвічування.

Особливо це актуально в зимовий час, коли вранці ще темно. Будильник імітує ніжний, розсіяне світло, від якого і настає пробудження організму.

Ці сучасні гаджети дозволять людині не турбуватися про збереження свого майна, відчути себе комфортно і затишно у власному будинку.