Смарт-кільце з чіпом NFC

03 Травня 2021

Що таке смарт-кільце з NFC-чіпом

На перший погляд кільце з чіпом NFC нічим не відрізняється від звичайного кільця. Різниця полягає саме в самому чіпі, який перетворює звичайний аксесуар в платіжну карту. Кільця виготовлені з високоякісної сталі. Підключається цей пристрій до смартфону, на якому також є вбудований NFC-чіп.

Велика частина всіх NFC-кілець виробляється в Китаї. Деякі банки добре оцінили даний девайс і почали видавати його своїм клієнтам в якості подарунка. На сьогоднішній день на території РФ випускають банки Альфа-Банк і Московський кредитний Банк. Захисне покриття надійно захищає пристрій від деформації та інших механічних пошкоджень.

Характеристика

Чоловічі кільця найчастіше виготовляються в чорно кольорі, Жіночі в білому або сірому. Розмір девайсів різниться від 5,4 см до 7 см (7-12 розмір відповідно). Місце де знаходиться чіп видно неозброєним поглядом (невелика опуклість). Одні моделі потребують періодичної підзарядки, інші ж можуть виробляти електроенергію для живлення самостійно.

NFC-кільця можуть синхронізуватися з телефонами як на операційній системі Android, так і на IOS. Девайс може зберігати в своїй пам’яті інформацію тільки про один пристрій.

Як працює девайс

Перед тим, як почати користуватися кільцем, необхідно встановити на свій смартфон спеціальне додатки для синхронізації телефону і девайса. Після запуску програми необхідно зробити наступне:

Слід натиснути на кнопку пошуку і дочекатися, поки додаток знайде NFC-кільце
Далі потрібно натиснути на кнопку підключення
Для більш надійного захисту особистих даних і банківських рахунків власника рекомендується встановити перевірочний код для входу в додаток
Після успішної синхронізації можна починати користуватися всім функціоналом кільця. Зазвичай всі функції детально описані в інструкції до пристрою, яка йде в комплекті з самим кільцем.
При втраті кільця його також слід якомога швидше звернутися в банк по телефону або через додаток і заблокувати карту, яка була прив’язана до пристрою, інакше великий ризик втратити гроші.

Ціна на подібні девайси набагато нижче, ніж на повноцінні смарт-годинник. Якщо найдешевші годинник коштує приблизно 1500-2000 рублів, то NFC-кільце можна придбати за 100 рублів, а іноді і дешевше.

При оплаті за допомогою смарт-кільця вся інформація від девайса до касового апарату передається в надійно захищеному кодуванні, що виключає можливість перехоплення особистих даних користувача зловмисниками.

Гідність

Найбільш важлива перевага пристрою-це його компактність. Аксесуар відмінно сидить на пальці і не вимагає від користувача додаткових кишень. Для оплати покупки необхідно просто піднести кільце до касового терміналу. Даний девайс можна використовувати не тільки в магазинах для оплати, але і в банкоматах при внесенні готівки на рахунок або їх знятті (за умови якщо банкомат підтримує роботу з NFC-системами).