Система Розумний будинок в приватному будинку

04 Вересня 2021

Сучасні технології дозволяють зробити будь-який будинок максимально зручним для свого власника. На сьогоднішній день доступно безліч різних функцій, але далеко не всі з них користуються попитом. Розглянемо докладніше найпопулярніші.

Клімат-контроль

За допомогою локального управління температурою повітря і підлоги можна забезпечити комфортну атмосферу в будинку. Особливість функції в тому, що можна окремо налаштовувати температуру підлоги і основний рівень тепла в приміщенні. Це окремі регулювання, які не впливають один на одного.

Система передбачає кілька варіантів настройки. В першу чергу це можливість користуватися термостатом, який виводиться на панель і має Wi-Fi модуль. Таким чином, можна підключатися до нього з телефону і віддалено контролювати температуру у всьому будинку. Така система зручна у використанні в будь-який час року.

Автоматичне відкривання штор

Володарі сучасного і великого будинку нерідко стикаються зі складнощами. Доводиться кожен раз закривати і відкривати штори у всіх кімнатах, а якщо будівля має два поверхи, то завдання значно ускладнюється.

На цей випадок є відмінне рішення від системи»розумний будинок”. Досить просто скористатися функцією автоматичного відкривання штор, яка буде спрацьовувати відповідно до встановлених налаштувань. Наприклад, по датчику освітленості і прибуттю.

Безпека

Система безпеки передбачає можливість надійно блокувати всі отвори і точки можливого несанкціонованого проникнення:

  • Вхідні двері.
  • Віконний проріз.
  • Ворота гаража.
  • Вікна горища.
  • Запасний вихід.

У разі відходу можна повністю заблокувати будинок і не переживати за збереження майна. Також є можливість ставити приміщення під охорону без ризику випадкового спрацьовування сигналізації.

Розумне світло

Система розумного світла включає в себе єдиний контролер, який віддалено керує світловими сценаріями у всьому будинку. Припустимо за бажанням можна налаштувати одночасне включення фонового освітлення і відкриття штор, а також доповнити всі звучанням музики.

Рекомендується заздалегідь передбачити прохідні перемикачі у великому приміщенні, підсвічування підлоги або сходів і приглушене світло в санвузлі вночі. Варто тільки раз витратити на Налаштування час і можна користуватися всіма зручностями такої функції. До того ж опція «вимкнути все» не залишить жодного байдужим, так як це можливість одним натисканням вимикати абсолютно всі світлові групи в будинку, коли ви йдете.

Безшовний Wi-Fi

У багатьох заміських будинках бувають проблеми з інтернетом, так як один встановлений роутер не здатний охопити повністю всю ділянку. Деякі користувачі набувають кілька пристроїв, але це так само вельми незручно.

На допомогу в цьому випадку приходить безшовний Wi-Fi, що забезпечує сильний і стабільний сигнал одночасно у всьому будинку. Рекомендується перед зведенням перевірити рівень сигналу стільникового зв’язку і при необхідності встановити посилення.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка