Зробіть» розумний будинок ” собі самі

04 Вересня 2021

Ще кілька років тому» Розумний будинок ” можна було побачити тільки у фільмах, зараз кожен може підключити домашні прилади до модуля вай фай і управляти всіма побутовим приладами в дистанційному режимі.

Як працює система Розумний будинок

Простіше, звичайно, придбати готову систему “Розумний будинок” і встановити її в будинку, але якщо немає такої можливості, то можна самостійно підібрати необхідні комплектуючі і зібрати всю систему:

 • для цього буде потрібно спеціальний сервер,
 • наступним елементом системи “розумний будинок” є модулі дистанційного керування. Дані пристрої виробляє фірма Sonoff, в даний час це найбільш затребувані модулі,
 • датчики, реле,
 • інтернет,
 • смартфон або пульт ДУ.

Технічне оснащення модулів являє собою реле, з його допомогою здійснюється включення і відключення дверного замка, датчиків температури повітря, вологості і води, перемикачі світла, жалюзі з двигуном і інші прилади.

Процес включення і відключення пристроїв можна здійснювати за допомогою мобільного додатку на смартфоні, так само такі модулі працюють з пультом ДУ. Інформація до пристрою поїдається через вай фай, є моделі, що працюють через інтернет, можливий варіант з включенням таймера.

Як зібрати систему Розумний будинок

Для підключення всіх приладів або пристроїв потрібно кілька модулів:

 1. До системи розумний будинок можна підключити модуль-контролер температури, такий модуль може регулювати температуру в будинку, ступінь нагріву води, нагрів теплої підлоги.
 2. Спеціальний модуль для жалюзі з двигуном, відкривати і закрити двері гаража, жалюзі на вікнах можна в дистанційному режимі.
 3. Дверні замки з сенсорним управлінням, відкрити і закрити двері тепер доступно через блютуз.
 4. Модуль датчик вимірює температуру води.
 5. Сучасний прилад Broadlink RM Mini 3 працює як пульт дистанційного керування, управляти можна кондиціонером, телевізором, сабвуфером.
 6. Перемикачі світла, що працюють на сенсорному управлінні.

Скільки приладів можна підключити

Підключити до даної системи можна всі пристрої, які є в будинку, для цього потрібно вай фай і модулі управління. У той же час всі ці прилади повинні бути підключені до одного сервера, з нього можна буде проводити настройку і управління всіма датчиками, реле і модулями.

Саме сервер буде об’єднувати всі модулі, пристрої, датчики і здійснювати їх включення і виключення через додаток зі смартфона, команда буде передаватися через вай фай.

У готовому варіанті фірма Xiaomi пропонує системи розумний будинок, що включають в себе різні модулі, датчики.

Підвищений комфорт для жінок

Це спеціальні дзеркала з підсвічуванням, що працюють від акумулятора, в процесі роботи можна використовувати 3 режими підсвічування, змінювати яскравість освітлення.

Забезпечити комфортну температуру і вологість в квартирі допоможе датчик, який регулює температуру і вологість в приміщенні.

Підібрати комплект пристроїв, модулів, датчиків і приладів може кожен відповідно до своїх уподобань.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка