Робот для миття вікон від Xiaomi

13 Січня 2022

Робота в квартирах і будинках сьогодні вже нікого не здивуєш. Багато хто успішно користується роботами-пилососами, які здатні самостійно і практично без втручання людини наводити чистоту.

Нещодавно компанія Xiaomi вивела на ринок пристрій HUTT DDC55. Воно є незамінним помічником для очищення:

  1. Стекол та фасадних систем;
  2. Дзеркал;
  3. Кахельної плитки на кухні або у ванній кімнаті.

Робот дуже простий у використанні. Опанувати правила роботи з ним зможе кожна господиня буквально за лічені хвилини. Тим більше, що інструкція з експлуатації викладена простою та зрозумілою мовою. Але потім з’явиться додатковий вільний час, який можна витратити на дозвілля або інші корисні справи.

Основні особливості техніки

Вище зазначалося, що вона здатна працювати з будь-якими гладкими поверхнями як усередині квартири, так і ззовні. Цьому сприяють невеликі габарити та легка вага. Для зовнішнього застосування в комплекті до роботи йде спеціальний страхувальний трос, який виступає як захист від падіння. До речі, його можна використати і для того, щоби просто підтягнути апарат до себе. 

Гаджет відрізняється багаторівневою системою очищення від бруду та нальоту навіть найзапущеніших ділянок. Автоматика сама визначає рівень забруднення і в залежності від цього встановлюється потужність всмоктування відповідно до одного з 5 можливих рівнів.

Усередині робота є ARM-модуль. Завдяки йому задається маршрут руху, що робить кінцевий результат ефективнішим. Відповідно, підсумкова чистота буде помітна неозброєним оком.

Пристрій діє досить швидко на повну обробку одного метра квадратного площі в середньому йде до 3 хвилин. Погодьтеся, що це небагато.

Живлення та керування

Робот може діяти як від мережі, так і в автономному режимі. Перший варіант доречний, якщо прибирання відбувається усередині квартири чи будинку. Тоді апарат можна просто включити до найближчої розетки. 

Також Xiaomi HUTT DDC55 має акумулятор на 650 мА/год. Його повної зарядки вистачає на 20 хвилин безперервної роботи. Тому такий режим використовують при зовнішніх роботах.

Керувати пристроєм можна також двома способами. Так можна скористатися кнопками, розташованими безпосередньо на корпусі. Призначення та режим роботи кожної їх докладно розписані в інструкції, причому російською.

Альтернативою є пульт дистанційного керування, який також йде в комплекті, який можна підключити до розумного будинку. Опанувати швидко набір всіх нескладних команд дуже просто. За бажання корисно також попередньо повправлятися з пультом.

Очищення важкодоступних ділянок

Слабким місцем зазвичай вважаються кути оброблюваної поверхні. Проте творці HUTT DDC55 знайшли гідний вихід із становища.

За наведення порядку відповідають 2 диски, що обертаються, з серветками з мікрофібри. Завдяки тому, що вони виступають за межі корпусу робота, вдалося отримати доступ не тільки до кутів, а й до інших проблемних областей.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка