Просто і зрозуміло про пристрій бездротових відеокамер

06 Жовтня 2021

Лінь-двигун прогресу. Дуже скоро після винаходу різноманітних гаджетів і електронних девайсів, людям наділо займатися нескінченним розплутуванням їх численних проводів і шнурів. Так у продажу на світовому ринку почала з’являтися бездротова техніка: навушники, телефони, мікрофони, відеокамери.

Для чого може знадобитися бездротова відеокамера і в чому її відмінні переваги перед звичайною камерою.

Бездротова відеокамера припала до душі сучасному споживачеві, адже завдяки цьому пристрою стало можливим залишати камеру в будь-якій локації, на будь-яких поверхнях і доглядати, наприклад, за маленькою дитиною, слабкою хворою людиною або за надмірно активним домашнім тваринам.

Робочі характеристики

Такі відеокамери не призначені для професійних або навіть аматорських фото і відео-зйомок, тому як через особливості свого технічного умови, якість самої «картинки» залишає бажати кращого, проте іншого від цієї відеокамери споживач і не очікує, так як суть її дії полягає в абсолютно іншому. Внутрішній устрій відеокамери виглядає приблизно так:

  • роз’єм на борту, призначений для флешкарт типу SD на 32 або більше того GB пам’яті;
  • модуль вай-фай;
  • підключена до вай-фай модулю зовнішня антена;
  • Мікроконтролер uC;
  • процесор GK7102S;
  • стабілізатор живлення, який відповідає за формування напруги;
  • ULN2803 драйвер, який відповідає за управління роботою функціональних імпульсів процесора;
  • безпосередньо сама відеокамера.

Камера має в наявності два крокових двигуна, які дозволяють її блоку вільно здійснювати переміщення по горизонталі і рухатися по вертикалі. Керуючі імпульси відеокамери кілька зрушені за часом, іншими словами, вони сприяють тому, щоб функціональний ротор робив повороти і інші робочі пересування в просторі покроково, для того, щоб власнику девайса було простіше спостерігати і управляти його діяльністю зі свого мобільного пристрою.

Укладення

Бездротова відеокамера-це пристрій для відеозйомок нового покоління. З її допомогою, користувач зможе стежити за своєю маленькою дитиною, домашнім улюбленцем або слабким по здоров’ю людиною навіть перебуваючи на великій відстані від будинку, наприклад, сидячи на робочому місці. Завдяки відсутності зайвої тонни різноманітних проводів і шнурів, людина може з легкістю змінювати місце розташування камери в залежності від своїх потреб і переваг. Управління девайсом гранично просте і доступне навіть для середньостатистичного користувача. Для цього достатньо всього лише встановити спеціальний додаток через PlayMarket на свій мобільний пристрій і насолоджуватися легкістю експлуатації і можливістю повністю контролювати ситуацію. На даний момент часу бездротові відеокамери є дуже популярними товарами на сучасному ринку і користуються величезним попитом, а тому собівартість за них порівняно невелика.