Переваги установки в будинку» розумної ” двері

03 Березня 2021

Прогрес не стоїть на місці, технології все більш щільно входять в життя людини. На те, що колись здавалося фантастикою, зараз вже просто не звертають уваги. Розумні будинки, Розумні годинник, навіть двері тепер по праву можуть називатися розумними. Переваг у розумних дверей перед звичайною безліч.

Переваги розумних дверей

Зрозуміло, свою назву це оснащене високотехнологічними опціями отримало не просто так. Воно має ряд привабливих особливостей. Складно навіть подумати, що подібні функції можуть бути властиві звичної двері.

Екран, діагоналлю в 7 дюймів, прекрасно підходить для того, щоб стежити за тим, що відбувається біля дверей. Вона володіє відеомофоном, камерою, підключеною до електромережі, яка передає зображення на екран. Регулювати яскравість і контрастність можна на свій розсуд.

До Особливості розумного пристрою можна віднести і обмеженість відкривання, через якого ймовірність злетіти з петель відсутня повністю. Розумні двері відкриваються і закриваються плавно, безшумно, стаючи максимально непомітною для свого власника.

З розумними дверима у любителів гучної музики не буде ніяких проблем з тим, щоб почути дзвінок і прийняти гостей. Взаємодіяти з дверима може не тільки господар, але і його гості. Цей пристрій дозволяє кожному приходить подати сигнал про своє прибуття, який у вигляді повідомлення прийде на смартфон. Все це дозволяє зробити спеціальний дзвінок, яким оснащена двері.

Броньований пакет як доповнення до пристрою допоможе господарям забути будь-яке занепокоєння про свою безпеку. Щоб такі двері зламати, доведеться витратити не один день без перерв на сон і обід. Тестувальники, які брали участь у розробці розумних дверей, самі не кожен раз могли це зробити.

Двері володіє вбудованим доводчиком. Функція, зручність якої можна оцінити, коли руки зайняті – досить кілька разів вдарити по дверях, щоб вона сама відкрилася і сама ж закрилася. Використовувати такі можливості зможуть тільки власники будинку, вони налаштовуються після покупки.

Особливості замку розумних дверей

Технологічна двері володіє непростим замком. Він розташований на глибині до 8 сантиметрів, і витягнути його неймовірно складно. Щоб потрапити в приміщення законно, потрібно використовувати свої біометричні дані. Принцип роботи той же, що і у сканера відбитків пальців на смартфоні. Ця функція зручна і для приватного житла, і для офісних приміщень – в пам’яті пристрою можуть зберігатися дані 99 осіб. Програмне забезпечення при цьому ніяк встановлювати не потрібно, все вже працює за замовчуванням. Деякі розумні двері дозволяють налаштувати відкривання в дві і більше ступенів за допомогою:

Біометричних даних;
RFID-карт;
Кодової панелі;
Сигналу з програми на смартфоні.

Розумні двері створені для того, щоб полегшити життя свого власника. Вона стане відмінним доповненням для будь-якого будинку або офісу і порадує навіть самих консервативно налаштованих покупців.