Корисна побутова техніка для прибирання будинку

03 Березня 2021

Навесні багатьом з нас хочеться почати генеральне прибирання і зробити квартиру максимально затишною і чистою. Але шкода часу і сил на те, щоб робити це по-старому руками. На допомогу прийде побутова техніка.

Мийник вікон

Такі невеликі прилади працюють на акумуляторах і дозволяють чисто вимити вікна. Але використовувати пилосос для миття вікон можна і для кахлю, дзеркал, поверхні меблів. У комплектації від Bosh є кілька насадок різної ширини.

Судячи з відгуків, повного заряду вистачить на прибирання квартири: вимити всі дзеркала, вікна, прибратися у ванній і до дзеркального блиску відмити стільниці.

Зручні вертикальні пилососи

Вертикальні пилососи вибирають власники невеликих квартир. Вони добре підійдуть для щоденного прибирання, тому вони потрібні тим, у кого вдома діти і Домашні тварини. Прибрати їх можна в будь-яку шафу, щоб не псували зовнішній вигляд інтер’єру.

Найпопулярніша модель зараз-Deerma DX700. Бюджетний варіант, але досить потужний (хоча вертикальні пилососи часто в цьому програють), зручний в управлінні і неважкий. У комплекті є щітки для килимів, м’яких меблів і твердих поверхонь.

Класичні великі пилососи

Якщо квартира вимагає дуже частих прибирань або тільки після ремонту, то з вертикальними пилососами впоратися складно. У них просто не вистачить потужності, щоб впоратися з будівельним сміттям. Сучасні пилососи справляються не тільки з крихтами, але і з рідиною. Вони потрібні для підтримки порядку, але все ж краще комбінувати з невеликим автомобільним або вертикальним пилососом. Класичний вибір: моделі від Bosh і Karcher. Головне, вибирати той, який буде легко використовувати і прибирати назад.

Роботи-пилососи

Роботи-пилососи-справжня знахідка для зайнятих людей. Їм можна управляти зі смартфона і забиратися вдома, навіть коли ви самі перебуваєте на роботі. Вони потрібні для щоденного прибирання шерсті, крихт і пилу без участі людини.

З’єднати робот-пилосос з голосовим помічником-ще одна геніальна ідея розумного будинку. Тоді можна буде керувати голосом і навіть використовувати функцію відкладеного прибирання “почни прибирання через годину”. Серед роботів-пилососів по співвідношенню ціна-якість ідеально підійде бренд Xiaomi.

Швабра з розпилювачем

Ідеальну чистоту будинку добре підтримувати вологим прибиранням. Тому швабра з розпилювачем теж стає маст-хев покупкою для квартири. У такій швабрі є колба з водою, яка розпорошується на підлогу.

Так дуже просто видаляти засохлі плями, а ще прибирати дрібну осіла пил. Популярна модель: Deerma Spray MOP TB500, у неї є добре керована насадка для прибирання у важких місцях. У відгуках часто хвалять її як варіант для щоденного прибирання.

Парова швабра

Парова швабра використовує пар в якості основного засобу для прибирання, вам не потрібно купувати миючі засоби, щоб вимити вікна, стіни і підлогу. Модель парової швабри від Ariete пропонує ще Набір серветок, насадок і скребків для універсального прибирання. Зі списку, мабуть, найкорисніша річ для підтримки чистоти.