Чому наш Розумний Будинок краще інших

У інших – добре, а у нас – краще!

Ви вже оцінили всі фантастичні можливості «Розумного будинку»? Хочете якомога швидше перетворити його на сучасний, красивий, що виконує будь-які ваші побажання домашнє вогнище? Що ж, тоді залишилося визначитися, якій компанії доручити це «перетворення». Ми не будемо говорити, що ми кращі. Ми просто розповімо, як легко і приємно з нами працювати.

Ми відповідаємо за тих, хто з нами співпрацює

Як тільки ви прийміть рішення працювати з нами, ми візьмемо на себе всю відповідальність за те, щоб ваш «розумний» будинок став саме таким, про який ви мрієте. Спочатку ми проконсультуємо вас з усіх виникаючих питань, щоб ви самі розуміли, що слід змінювати у вашому будинку і навіщо це потрібно. Господарю надається персональний менеджер, в обов’язки якого входить супровід та консультації за проектом 24 години на добу.
Ми складемо кошторис, пояснюючи кожен її пункт, щоб ви розуміли, за що платите гроші.
Ви маєте можливість контролювати кожен етап установки системи, отримувати відповіді на всі ваші запитання.
Після завершення установки, ми разом перевіряємо її, щоб переконатися, що система працює так, як ви цього хочете.
Якщо у вас будуть виникати питання, ми завжди на зв’язку і завжди раді допомогти вам.

Наша система «Розумний Будинок» – суцільні плюси для вас

 • Висока надійність

  Кожен день в «розумному» будинку буде комфортним і спокійним. Вам не потрібно хвилюватися, що система раптом може перестати працювати. Вся справа в тому, що наша система «Розумний Будинок» при виході з ладу будь-якого блоку, на відміну від інших систем «Розумний Будинок», продовжує працювати. Тому що вона побудована на основі архітектури з розподіленою логікою (немає якогось головного елемента, кожен думає сам за себе і вирішує своє завдання). Тому вихід з ладу одного блоку не порушує роботу всієї системи. Навпаки, система сама визначить поломку і прийме необхідні заходи.
  А такі життєво важливі системи, як, наприклад, харчування, опалення дублюються. При відключенні, наприклад, електроенергії вони працюють від акумуляторів.

 • Управління всіма без винятку функціями – з однієї панелі

  Наша система «Розумний Будинок» дозволяє керувати будь-якими функціями будинку з однієї панелі. Не потрібні різні пульти для того, щоб включити або вимкнути світло, перемкнути телеканал, відкрити або закрити жалюзі, відрегулювати кондиціонер. Все це можна зробити за допомогою однієї єдиної системи і однієї єдиної панелі управління. Таку можливість пропонують дуже не багато компаній. Ми – в їх числі, але при цьому у нас ще і дуже прийнятні і гнучкі ціни. Все для вашої зручності і комфорту.
  Плюс ми пропонуємо автоматизувати навіть найскладніші ресурси будинку: систему кондиціонування, опалення і т.д.

 • Будь-які зміни і доповнення – без шкоди для роботи системи

  Заміна будь-якого блоку, елемента системи або її розширення здійснюється без відключення працездатності системи «Розумний Будинок». Ви буде повною мірою 24 години на добу насолоджуватися усіма можливостями системи, а ми тим часом будемо працювати над її розширенням.

 • Тільки найкращі та високоякісні компоненти

  Ви забудете про те, що систему потрібно постійно обслуговувати, міняти якісь компоненти. Завдяки високотехнологічним компонентів вищої якості ніяких проблем з системою не буде. Вона сама буде стежити за безперебійною роботою кожного елемента.
  Наприклад, у нашій системі використовуються високопродуктивні процесори Cortex-M3 фірми ARM – світового лідера в області мікропроцесорів для вбудованих систем. Дані процесори мають низьке енергоспоживання, тому система працює, раціонально задіюю свої ресурси, з максимальною ефективністю та «не з’їдає» багато електроенергії.

 • Суперсучасні тачскрін-панелі фірми Apple

  Управління системою «Розумний Будинок» стане для вас справжнім задоволенням. Тому що для цього ми встановлюємо суперсучасні і надійні тачскрін-панелі фірми Apple – світового лідера в галузі комп’ютерних технологій. Панель має кращий дизайн, зручний інтерфейс, розібратися в інструкції якого може навіть дитина. Торкатися панелі – суцільне задоволення, по-справжньому захоплююча завдання.

 • Будь-яка ваша фантазія нам під силу

  Ви можете нескінченно фантазувати і самі продумувати ті елементи, які повинна включати система у вашому домі. Якщо навіть у нашому переліку цієї можливості немає, ми можемо додати її спеціально для вас. Ми можемо підлаштовуватися і допрацьовувати потрібні вам функції, намагаючись максимально задовольнити ваші бажання, тому що «Розумний Будинок» повинен бути дійсно розумним, здатним практично на будь-які дії.

 • Ідеально вписується в інтер’єр

  Система не порушує існуючий інтер’єр у вашому будинку, вона тільки доповнює і робить його більш функціональним, більш комфортним і більш сучасним.

 • Ціни приємно здивують

  Ви не розчаруєтеся, коли дізнаєтеся ціну на нашу систему та її установку. Навпаки ви захочете дістати її собі додому якомога швидше. При цілком демократичною ціною ви отримуєте ідеальну якість виконання.


З нами так легко зробити будинок розумним і слухняним. Наша система вразить вас своєю функціональністю і практично безмежними можливостями. Зателефонуйте , і переконаєтеся в цьому самі. Досить просто мріяти, пора здійснювати мрії. І ми вам в цьому допоможемо. Зробіть крок на шляху до «Розумному будинку».