Опція охорони в системі ” Розумний будинок»

03 Березня 2021

Система “Розумний будинок” в даний час все більше користується попитом. Це відкрита автоматизована система, яка включає в себе можливості спостереження, контролю та управління обладнанням, а також оповіщення в особливих випадках.

Функціональні можливості системи розумного будинку попередньо запрограмовані на виконання певних параметрів, наприклад, на включення або виключення обігрівача при досягненні певного рівня температури в приміщенні. Однією з важливих функцій є можливість різних способів реагування в разі виникнення аварійної обстановки. Наприклад, запобіжить аварійну ситуацію, проінформувавши про це звуковим або світловим сигналом, при необхідності виконає перекриття трубопроводів або сигнал в обслуговуючу організацію. Набір опцій, що входять в систему, встановлюється кожним користувачем на свій розсуд. Кожен власник майна вибирає параметри з урахуванням особистої значущості функцій.

Розумні системи охорони

Важливим аспектом в житті будь-якої людини є безпека середовища проживання. За допомогою системи охорони будинку гарантується власнику житла спокій навіть у разі його від’їзду і знаходження в будинку.

Система розумного будинку включає в себе наступні основні функціональні можливості:

контроль за проникненням і доступом на територію, в будинок або квартиру;
можливість онлайн-трансляції в мережі Інтернет з камери відеоспостереження;
можливість виклику охорони.

Контроль і захист квартири або будинку можуть забезпечити надійні вхідні ворота, двері і вікна. Функціональну систему безпеки допоможе створити на базі програмованого реле ОВЕН ПР100, до входів і виходів якого можна приєднувати різні датчики. Сучасні датчики будуть моментально спрацьовувати на рух або відкривання дверей.

У разі проникнення сторонніх осіб через двері або вікно буде надходити сигнал на програмоване реле ПР100. Програмою активуються всі рівні сигналізації та оповіщення – включиться сирена, освітлення… В такому випадку через відповідний обраний сервіс на мобільний пристрій власника нерухомості надходять повідомлення.

Може виконати прямий вплив програмованого реле на виконавчі пристрої і включити сирену або освітлення у всіх приміщеннях, що дуже зручно при наявності web-камер.

З метою запобігання спроби проникнення система “Розумний будинок” здатна імітувати присутність власників. В такому випадку буде включатися світло в різних приміщеннях, з настанням ночі вимикатися, залишаючи чергове освітлення. Вранці світло включиться знову, і буде створюватися відчуття, що в будинку постійно знаходяться люди.

За допомогою системи “Розумний будинок” можна дистанційно спостерігати за станом нерухомості за допомогою дистанційного пульта, мобільного пристрою, підключеного до Інтернету. Це дозволяє власникам завжди бути в спокої і в курсі стану квартири або будинку під час відсутності.