Опції системи Розумний будинок

05 Грудня 2021

У системи “розумний будинок” є безліч функцій, але деякі опції користуються найбільшим попитом. Без цих рішень не обійдеться жоден приватний будинок, тому вони користуються попитом.

Клімат-контроль

Комфортна температура не тільки навколишнього повітря, але і підлоги є основою затишку. При цьому важливо, щоб локальні настройки температури повітря і підлоги були незалежні один від одного. Тепла підлога налаштовується по потрібній температурі для ніг, а навколишнє повітря – по окремій системі.

Налаштовувати систему можна трьома способами:

  • висновок на панель вбудованого термостата, який розташований в кімнаті;

  • термостат з вай-фаєм, який управляється за допомогою програми на телефоні;

  • управління зав’язано на загальну систему розумного будинку.

Така система управляє кондиціонуванням в літній час і опаленням в зимовий.

Автоматичне відкривання штор

Якщо в приватному будинку кілька поверхів і високі стелі, то відкривання штор займає велику кількість часу і сил, якщо робити це вручну. Система “Розумний будинок” дозволяє запрограмувати відкриття штор по датчику освітленості або при натисканні кнопки.

При відсутності такої опції доведеться для великого будинку наймати спеціальну людину.

Вбудований пилосос

Оскільки зараз розвинені бездротові технології, не всі бачать користь в наявності опції бездротового пилососа. Але насправді це дуже корисна річ, особливо, якщо в родині є алергіки. Дрібний пил в звичайному пилососі залишається навіть при найкращих фільтрах, а вбудована техніка висмоктує весь пил і викидає її на вулицю. Встановлювати необхідно ще на рівні обробки будинку. При цьому така опція необхідна далеко не всім користувачам.

Безшовний WiFi

Далеко не всі знають, що це за функція. Вона забезпечує стабільний сигнал як в будинку, так і на ділянці незалежно від кількості точок доступу, бетонних перекриттів та інших перешкод. Якщо знадобиться, можна встановити підсилювачі стільникового зв’язку.

Система контролю доступу

Ця опція відповідає за безпеку будинку і за те, щоб в нього могли проникнути тільки строго певні люди. Для цього немає необхідності брати з собою ключі, оскільки будинок забезпечує доступ за відбитком пальця, спеціальним кодом або по картці.

IP-домофония

Опція дозволяє отримувати будь-який виклик безпосередньо на телефон, навіть якщо ви не вдома. При цьому в спеціальному додатку можна відкрити двері, не перебуваючи поруч.

Безпека

У цій опції немає нічого несподіваного для споживача. Сигналізація, яку залишають на ніч спрацьовує при несанкціонованому втручанні. Основний принцип роботи-перекриття всіх прорізів (вікна, двері, гаражні секції,

Якщо будинок великий і передбачає окреме приміщення для персоналу, то опція може запропонувати два окремих контуру і при від’їзді господарів персонал буде повністю позбавлений можливості заходити на основну територію.

Система “Розумний будинок” дозволяє систематизувати величезну кількість дрібних опцій і призводить функціонування будинку в єдине ціле.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка