Обслуговування та сервіс розумного будинку

Ви вже вибрали проект і бажаєте дізнатися, як буде здійснюватися обслуговування Розумного Дому?

Ми розуміємо, як важливо знайти той будинок, про який мріяли. Не менш важливо отримати якісний сервіс Розумного будинку. Це дозволить відчути всі переваги його установки, насолодитися комфортом від використання його можливостей, відчути себе в безпеці.

Як все відбувається

Компанія SmartHouse з того моменту, як укладений договір, бере на себе всю відповідальність за реалізацію проекту по вашим побажанням. Фахівці разом з вами:

  • створюють проект;
  • встановлюють обладнання;
  • здійснюють монтаж.

Потім разом з вами перевіряють функціонування всього комплексу і кожного блоку окремо. Лише переконавшись, що все працює в штатному режимі, ми завершуємо роботу.

Далі починається обслуговування систем Розумний будинок. Всі блоки і пристрої пройшли обов’язкову сертифікацію, компанія гарантує їх високу якість і надійність роботи комплексу.

Якщо ж з якоїсь причини один з блоків вийшов з ладу, система, що працює за принципом розподіленої логіки, не припиняє роботу. Це – головна відмінність комплексу, розробленого в нашій компанії, від аналогічних систем Розумний Дім. Архітектура створена таким чином, що кожен блок вирішує власну задачу і не залежить від функціонування інших. Загального вузла управління немає. Тому при поломці або аварії система фіксує цей факт і сама вживає заходів, необхідних в даній ситуації.

Навіть в разі вимкнення електропостачання всього будинку комплекс переходить в режим резервування. Кожна система починає отримувати живлення від акумуляторів.

Наша робота

Співробітники компанії замінять будь-який блок, і це також відбудеться без переривання роботи розумного будинку. Ви все так же будете насолоджуватися комфортом в будинку, пристрої, що відповідають за безпеку і охорону, забезпечуватимуть спокій.
Якщо ви задумали розширення чи зміну функціоналу, вам треба лише зв’язатися з нами. Після розробки доповнення до проекту співробітники компанії виконають розширення системи також в штатному режимі, не відключаючи її.

Можливості системи

Система Розумний Дім, розроблена нашою компанією, реалізована із застосуванням мікропроцесорів фірми ARM, що відрізняються високою продуктивністю і надійністю. Вона працює раціонально, споживаючи мінімальну кількість електроенергії. З урахуванням цих переваг Розумний Дім прослужить вам не один рік.

Звернувшись до нас, ви зробили правильний вибір.