Нетривіальні способи захисту дачі від злодіїв за допомогою розумного будинку

Система розумного будинку дозволяє інтегрувати важливі функції, пов’язані з безпекою. Не тільки сигналізація, але і датчики диму і вологості та інші технічні установки можуть взаємодіяти з головним модулем.

Вхідні в систему сигнали дозволяють захистити будинок від пошкоджень, проникнення злодіїв і мінімізувати наслідки випадкових подій.
Інтеграція з системою сигналізації дозволяє здійснювати автоматичне включення світла при виявленні датчиком тривоги зловмисника і автоматичне оповіщення поліції і охорони об’єкта.
Симуляція присутності і розумний замок

Коли ви далеко від дому, він стає привабливим об’єктом для злодіїв. Функція імітації присутності значно знижує ризик неприємних сюрпризів після повернення з відпустки. Відповідний модуль “записує” дії членів домогосподарства в період, що передує відпустці (з точки зору включення ламп, жалюзі, музики і т.д.), а потім «відтворює» їх. Ефект дуже переконливий, оскільки він представляє реальні дії, які відрізняються кожен день. Ви можете вибрати, які елементи будуть брати участь в симуляції, щоб не використовувати зайву електроенергію.

Автоматичний замок з контролем доступу розпізнає вхідного або виходить людини. Після повороту ключа він може відправляти сигнали на інші пристрої, наприклад, вимкнути всі вогні, закрити жалюзі, знизити температуру… Втрата ключа не змусить власника міняти замок. Для даного ключа досить видалити право доступу до будинку. Замок не може бути відкритий / закритий Дистанційно. Проте ви можете віддалено дозволити (чи ні) відкриття за допомогою ключа.

Можна використовувати повністю автоматичні двері з замками, які можна відкривати Дистанційно (або за допомогою карти доступу), а також реагувати на відбитки пальців уповноваженої особи.

Розумні камери

Камери, розташовані в важливих точках будівлі і зовні, можуть передавати зображення на будь-який смартфон або інший пристрій (в разі занепокоєння членів сім’ї). Ви також можете записати зображення після того, як камера виявить рух.

Розумний дверний замок

Розумний Дверний дзвінок або розумний домофон також можуть бути корисні. Злодії часто дзвонять, щоб дізнатися, чи є хто-небудь вдома. Ви можете відповісти на такий дзвінок, перебуваючи далеко від дому. Пристрій з вбудованою камерою може записувати обличчя абонента.

Використовуйте стереосистему

Маючи Розумний будинок, інтегруйте стереосистему або інший аудіоплеєр з автоматизацією системи безпеки. Ви можете відтворювати оголошення злодієві або собаці, гавкаючи, якщо хтось підходить до будинку, поки вас немає.

Випадкове включення світла

Налаштуйте інтелектуальну домашню автоматизацію для випадкового включення і виключення світла, поки вас немає. Випадкове включення і виключення не означає жорстких годин включення і виключення світла.

Датчики відкриття дверей і вікон

Зверніть увагу на вікна та двері на першому поверсі, в підвалі і, можливо, на першому поверсі, якщо доступ до вікон і дверей можливий зовні.

Встановіть датчики відкриття на вікнах і дверях на першому поверсі, в підвалі і, можливо, на першому поверсі. Датчик відкриття можна не використовувати, якщо на вході є датчик руху.