На що здатні сучасні системи Розумний будинок

Розумний будинок (Smart Home) – це кілька приладів, які управляються одним пристроєм, завдяки такій системі забезпечується Пожежна та охоронна безпека. Зібрані в одне ціле, кілька пристроїв працюють у міру їх запуску, для цього застосовується пульт ДУ, ПК, IPad або смартфон.

Особливості системи

Завдяки такій системі легше впорається з багатьма побутовими труднощами, життя мешканців такого будинку стає затишною, спокійною і комфортною, і будинок радує навіть після важкого трудового дня. При цьому не варто забувати про таку важливу складову як пожежна безпека, в разі виникнення вогню надходить виклик в пожежну службу або включаються розпилювачі, встановлені на стелі.

Для забезпечення максимального комфорту і зручності управління різними приладами випущені сучасні прилади компанії MimiSystems. Управління здійснюється за допомогою підключення до мережі Інтернет.

Які прилади можна підключити

З цією системою працюють всі прилади, які отримують живлення з електричної мережі:

кухонні плити;
холодильні агрегати;
пилосос;
Музичні центри;
телевізор;
освітлення;
опалювальні прилади;
кондиціонер;
і багато ін.

Управління цими пристроями здійснюється за допомогою IPad або смартфона, при цьому сумісний з ними прилад, який відповідає за управління може знаходиться на далекій відстані. Система Smart Home працює при підключенні пульта ДУ або за допомогою голосової команди.

Для покупки системи» Розумний будинок ” доведеться витратити пристойну суму, але вона протягом тривалого періоду окупає себе, тому що економить час і знижує витрати на електроенергію та опалення.

Охоронна система

У разі проникнення шахраїв система» Розумний будинок ” викличе поліцію, здійснить блокування вікон і дверей. І тут же відправить повідомлення господареві будинку на смартфон або комп’ютер.

Так само діє система при виникненні пожежі, здійснюється відкриття всіх вікон і дверей, мешканцям надсилаються плани евакуації з приміщення. Одночасно отримує повідомлення пожежна служба і включаються датчики розпилення води, якщо вони встановлені.

Вартість системи ” Розумний будинок»

При оголошенні повної вартості послуги вважаються всі прилади, якими буде керувати система. У ці розділи входять наступні послуги:

Дорога в ванну і в туалет висвітлюється в той момент, коли цим шляхом йде людина.
Домашнім тваринам насипається корм в ємності для годування за встановленим графіком.
Всі телевізори і комп’ютери включаються тільки за встановленим часом, в меню управління системою «Розумний будинок».
Перед тим як лягати спати кімната прогрівається до комфортної температури, так само можна встановити таку функцію і на дачі (управління здійснюється дистанційно).
Включення кавоварки, електрочайника за графіком.
Установка системи

Всім, кому потрібен комфорт будинку, компанія MimiSystems спроектує і встановить систему розумного будинку MimiSmart. Для прорахунку вартості обладнання та роботи необхідний проект будинку або дизайн-проект.