Мультирум в розумному будинку. Що таке мультирум?

Мультирум-ще одна унікальна функція розумного будинку, що дозволяє підвищити рівень особистісного комфорту, і розвинути рівень дозвілля.

Мультирум в розумному будинку

Мультирум об’єднує в собі всі Hi-fi аудіо та відео матеріали в єдину систему. Відмінною особливістю і максимальною зручністю даної функції є те, що вона не вимагає величезної кількості проводів, колонок, підсилювачів та інших матеріалів. Адже всі апартаменти системи прокладаються в стінах приміщення, акустичні системи в свою чергу схожі на маленькі віконечка. Саме завдяки такому розташуванню створюється ілюзія звуку”з нізвідки”. При цьому якість звуку, частота і відсутність шумів-радує навіть найсуворіших меломанів.

Спектр можливостей системи
Управління відео та аудіо матеріалами незалежно один від одного у всіх кімнатах приміщення;
Використання одного джерела для всіх кімнат;
Функції включення і виключення, Функція регулювання звуку;
Вибір відтворення відео або аудіо матеріалу як у всіх кімнатах окремо, так і спільно;
Автоматичне зменшення звуку при телефонній розмові, повідомленні домофона;
Озвучування навіть тих приміщень, в яких за вимогами техніки безпеки не допускається її наявність.
Панель управління дозволить не тільки в ручну зменшити або додати звук, але і поставити запис на повтор, перемотати і т. д.;
Наявність аудіосервера Мультирума, завдяки якому можна зберігати безліч записів на жорсткому диску;
Підключення до системи пожежної безпеки, тому в разі катастрофи звук сигналізації буде відтворюватися у всіх кімнатах приміщення.

Звичайно, це далеко не всі можливості Мультирума. Наприклад, для Мультирума можливо так само складання сценаріїв роботи.

Сценарії роботи Мультирума
Вечірка-одночасне транслювання музичних композицій у всіх кімнатах;
Включення мелодій або певного телевізійного каналу в строго встановлений час;
Автоматичне регулювання звуку-наприклад, за законом після 22:00 не дозволяється шуміти в житлових приміщеннях, тому можна встановити режим, яким автоматично зменшуватиме гучність звуків в цей час;
Стежить звук-перехід мелодії з однієї кімнати в іншу в залежності від пересування людини;
Приємна мелодія вранці замість докучливого дзвінка будильника;
Колискова пісня при виключенні світла в дитячій кімнаті;
Супровід легкою музикою, наприклад, відкриття штор або включення світильника.
Будова даної системи

Основу системи Мультирум становить процесор-контролер. Він встановлюється в будь-якій кімнаті за бажанням, саме до нього підключають приймач сигналів управління. Сигнал приймача доставляється у всіх кімнати з використанням слабкострумових кабелів-вони влаштовуються в стіни і маскуються фальшпанелями. У приміщеннях так само встановлюються зональні носії з різною кількістю вбудованих підсилювачів. Для управління всією це системою використовуються сенсорні або Кнопкові панелі управління. Дані панелі можуть бути влаштовані як для всіх систем розумного будинку, так і окремо для Мультирума.