Кращий сценарій розумного будинку

Система Розумний будинок дозволяє клієнту відчувати себе максимально комфортно в своєму житлі. Сценаріїв розроблено багато і кожен з них відповідає індивідуальним потребам клієнта. У цій статті ви розглянете найпопулярніші варіанти сценаріїв розумного будинку.

Сценарій ” Ніч”

Передбачає моментальний переклад будинку або квартири в режим ночі. Запускається автоматично, вручну або ж в певний час. Все залежить від бажання господарів.

Цей сценарій передбачає:

Наявність нічного енергозбереження, завдяки переведенню систем житла в такий режим;
Комфортний і приємний перехід до сну;
Забезпечення пасивної безпеки.
Режим нічного енергозбереження

Передбачає відключення електричних теплих підлог, всього світла і кондиціонерів, нагрівальних приладів в приміщеннях, якщо в кімнатах нікого немає.

Режим комфортного сну

Щоб спати спокійно необхідно виконати забезпечення комфортного рівня світла, індивідуального звукового супроводу, оптимального температурного режиму і вологості в спальні.

Сценарій ” Кіно”

Його унікальність полягає в тому, що цей сценарій можна використовувати не тільки в приміщенні кінозалу, але і в будь-якій іншій кімнаті.

Перевага:

Приглушене освітлення. Розслабляючий і плавний перехід;
Електроприводи автоматично закривають штори;
Вентиляція починає працювати безшумно;
Після включення проектора, починає працювати потрібне обладнання. Потім опускається екран і ви занурюється в атмосферу чарівного фільму.

Під час перегляду кінострічки ви і далі контролюєте ситуацію. Завдяки своєму смартфону, вам доступні функції доступу до домофону, зображення камер. Також ви можете стежити за якістю повітря і отримувати дані про енергоспоживання.

Сценарій ” Вторгнення”

Кожен господар бажає, щоб його житло знаходилося в повній безпеці. Природно, можна встановити датчики руху, камери відеоспостереження. Фахівці охоронного підприємства відразу відреагує на сигнал і приїдуть. Але, поки вони зреагують і будуть в дорозі, зловмисники зможуть неабияк “обчистити” квартиру. Такий істотний недолік виправляється, завдяки спеціально продуманому сценарію.

Коли спрацьовує сигналізація, автоматично відбувається активація даного сценарію. Припустимо, спрацювали датчики руху, ефект присутності або ж розбилася скло, тоді на території квартири включиться імітує виття сирени, гавкіт собаки, вибухи, автоматні черги інше. Більш того, починає активно працювати освітлення. Миготливі світильники помічають сусіди. У будинку з’являється пар і розгледіти чи що стає неможливим. Не кожен злодій впорається з такою серйозною “атакою”.

Підібрати потрібний для себе сценарій нескладно і просто. Головне, визначитися з тим, якого ефекту ви бажаєте досягти. Їх безліч. У цій статті розглядаються тільки найцікавіші і популярні сценарії розумного будинку. Є сценарії” відпустка”,” гості”,” Ураган”,”енергозбереження”.