Яким повинен бути розумний будинок-5 трендів 2021 року

Сучасний світ динамічно розвивається. Буквально кожен день, виникають нові технології, які радикально змінюють сприйняття до звичних речей. Розробники і вчені намагаються спростити наше повсякденне життя, дивуючи інноваційними можливостями. У багатьох людей виникає складна проблема вибору кращих рішень щодо поліпшення свого житла.

Система “Розумний будинок” – це присутність різних видів технологічних атрибутів, що виконують різні функції в одній мережі. Більшість аксесуарів працюють синхронізовано, а також автоматично. Пристрій можна контролювати за допомогою голосових команд, або через Мобільний додаток. Створення комфорту в будинку є ключовим параметром.

Переваги наявності системи ” розумний будинок»:

спрощення виконання рутинних завдань;
посилення безпеки;
економія енергії та коштів;
поліпшення проведення вільного часу.
Голосовий помічник

Коли йде мова про управління голосом, то відразу на думку спадає наявність розумних колонок. Вони полегшать пошук інформації, нагадають про майбутні події. Величезні корпорації вбудовують голосових помічників за замовчуванням в усі сучасні пристрої для дому. Наприклад, домашній атрибут допоможе вранці включити світло, не покидаючи теплому ліжку, а також розсуне штори. На даний момент такі компанії, як Google, Apple і Amazon пропонують величезний вибір моделей розумних колонок. Їх ціна залежить від кількості виконують функцій.

Забезпечення безпеки будинку

“Розумна система” захистить житло як від пожежі, так і від «непроханих гостей». Існують різні датчики, які стежать за рухом або рівнем диму, тепла. Принцип роботи полягає в тому, що при мінімальному спотворенні мікрохвильових променів прилад моментально спрацьовує, сповіщаючи господаря. При виникненні пожежі пристрій включає систему Гасіння і димовидаляючий вентилятор, а також відправляє сигнал в пожежне відділення.

Енергозбереження

Smart-система з енергозбереження зніме з вас обов’язки відстеження показань з лічильника. У разі надзвичайної ситуації пристрій відключить всі електроприлади, відправивши заздалегідь оповіщення на смартфон. Вся енергія використовується з максимальною ефективністю.

Розумне IP-спостереження

Одна з міжнародних компаній “EZVIZ” випустила перші в світі камери з подвійними об’єктивами, що містять алгоритми штучного інтелекту. Цей пристрій реагує на рухи і допомагає розпізнати обличчя людини, реєстраційний номер автомобіля. Також в їх функціонал входить запис і відтворення голосових повідомлень. У нічний час високотехнологічні камери автоматично регулюють яскравість інфрачервоних світлодіодів для отримання якісного і чіткого зображення.

Розумний маршрутизатор

Ідеальну роботу системи» розумний будинок ” забезпечить Smart-роутер. Оскільки, саме даний девайс дозволить централізувати управління вашими приладами. Одне з таких пристроїв випустила компанія Samsung, в базі якої містяться всі необхідні бездротові протоколи.