Як вибрати інженерів для розумного будинку?

Незважаючи на те, що зараз ринок з надання послуг розумного будинку істотно виріс, варто відповідально і уважно підійти до питання щодо вибору інженерів, готових втілити в проект дану систему. Звичайно, немає певних критеріїв як правильно вибрати інженерів ні за ціновими категоріями, ні за їх спрямованістю. Кожен процес установки розумного будинку проводиться індивідуально. Однак перед тим, як звернутися до тих чи інших компаній, слід уважно ознайомитися з їх доброчесністю, щоб не стати жертвою. Так на що ж варто звертатися увагу при виборі інженерів?

Критерії вибору інженерів для здійснення проекту
При виборі фахівців, в першу чергу слід приділяти увагу наявності у них відповідної сертифікації. Сертифікатом якості при роботі з розумними будинками є членство з міжнародної організації CEDIA, а так само з KNX. Отримання членства і визнання в експертному суспільстві-головні показники сертифікації фахівців даної галузі.
Ще одним показником якості і сумлінності є наявність портфоліо у інженерів. Переглядаючи існуючі портфоліо, можна не тільки отримати гарантію чесності в реалізованих проектах, але і” підглянути ” будь-яку ідею проекту для створення її в своєму будинку.
Навіть незважаючи на те, що система Розумний будинок багатофункціональна і високотехнологічна, вона вимагає до себе підвищеної уваги і відповідного обслуговування. Жодна професійна і легальна компанія фахівців, що надає послуги включення розумного будинку, не перерве контакт зі своїм клієнтом відразу після здачі готового проекту. Фахівці компанії, як правило, повинні гарантувати 12 місячне безкоштовне сервісне обслуговування проекту, незалежно від його складності і території.
Справжній, зарекомендував себе на даному ринку послуг, фахівець-готовий вислуховувати будь-які побажання клієнтів і надавати їм допомогу. Однак, такий фахівець повинен вміти і пояснити клієнту його неправильне розуміння і те, що бажаний клієнтом проект буде мати безліч “підводних каменів”. Головна якість-вміння правильно поставити себе і отримати довіру і віру з боку клієнта в наданні йому порад. Спеціаліст повинен вміти будувати діалог не тільки зі своїм замовником, але так само і з дизайнерами інтер’єру, архітекторами та іншими підрядниками. Тільки в спільній роботі і спільними силами можна домогтися поставлених цілей проекту без наявності будь-яких проблем і недоробок з боку певного підрядника.
Надання вибору – як зазначалося вище, інженер повинен вміти вислуховувати побажання клієнта. Тому інженери з реалізації проектів розумних будинків не повинні нав’язувати брендові системи в проектуванні, які не задовольнять замовника. Спеціаліст повинен враховувати на що хоче зробити замовник акцент в будинку, наприклад, на управління мікрокліматом, і в залежності від цього пропонувати відповідні до цього бажання додаткові варіанти.