Як розумніє побутова техніка

10 Листопада 2021

В сучасний час потрібна технологічна побутова техніка, здатна брати на себе функції людей. Вони зможуть повніше віддаватися роботі і краще відпочивати. Сучасні холодильники здатні в реальному часі визначати кількість продуктів, замовляти або навіть стежити за дієтою членів сім’ї. А пилососи? Роботи-пилососи у вигляді великої хокейної “Шайби” самі здатні визначати ступінь забруднень приміщень і прибирати пил і сміття у важкодоступних місцях. Можливо, в найближчому майбутньому вся техніка буде управлятися або через телефон, або через комп’ютер.

Розумне відро для сміття

Всупереч стереотипам, всі технологічні новинки йдуть не з Японії або США, а з Китаю, в якому широко розвиваються дослідницькі центри. На НДДКР вони виділяють просто величезні суми! Як результат – можна побачити розумне відро для сміття у вигляді Topnaw Smart Trash Can, з яким слід ознайомитися якомога ближче. Коштує недорого ($30), але володіє широкими функціональними можливостями, на яких потрібно зупинитися ближче:

  1. Відкривати таке відро вручну не потрібно. Досить просто злегка провести рукою по кромці кришки, як вона відразу ж відкривається. Чуйна робота пояснюється наявністю чуйних датчиків руху.

  2. Як тільки пластиковий пакет заповнюється, система його запаює термальним зварюванням і дає відповідний сигнал. Власнику Topnaw Smart Trash Can залишиться суща дрібниця-винести пакет в сміттєвий контейнер. Ніякого запаху фіксуватися не буде. Для літнього сезону, коли кавунові або динні кірки починають миттєво поширювати неприємний запах, то розумне відро позначиться для сім’ї найкращим вибором.

  3. Новий сміттєвий пакет встановлюється відразу ж. Система надуває його за допомогою вентилятора зі спеціальної плівки, відмінною міцністю

  4. “Розумне відро” оснащується і світлодіодним підсвічуванням, яка виявиться затребуваною в сутінках. Підсвічування не відрізняється надмірною яскравістю і її потужність спеціально відрегульована для роботи в темних приміщеннях. Іншими словами, якщо вночі потрібно викинути сміття у відро, то включати загальне освітлення не доведеться.

  5. Саме відро відрізняється солідним об’ємом (до 15.5 літрів), що набагато більше, ніж стандартні пластикові сміттєві відра об’ємом 8-10 літрів. Вбудованого акумулятора вистачає на автономну роботу протягом 35 днів. Буде потрібно тільки періодично купувати картриджі для плівки. Коштують вони недорого і їх можна замовляти на спеціальному сайті.

Розумна пральна машина

Якщо однією побутовою технікою з категорії “хай-тек «виявиться» розумна” пральна машина у вигляді Viomi Internet Wash Machine, яка на відміну від стандартних версій управляється за допомогою смартфона і спеціального додатка. У функціонал програми входять такі елементи:

  1. Надсилання нагадування про необхідність прання;

  2. Повідомлення про закінчення прання;

  3. Повідомлення про несправності.

В інших функція “розумна” пральна машина практично не відрізняється від своїх конкурентів, коштує недорого і також відрізняється надійністю і функціональністю.

А, якщо ви хочете комплексне рішення розумного будинку, то замовляйте на сайті.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка