Як розумніє побутова техніка

13 Січня 2022

Як побутові пристрої стають все інтелектуальнішими

Інновації постійно розвиваються і стають інтелектуальнішими. Існують різні системи, наприклад, “розумний будинок“, завдяки ним управляється кожен із гаджетів у кімнаті з одиночного контролера або мобільного телефону. Більше того, коли “розумний” холодильник планує харчування, робить покупки продуктів або стежить за раціоном та харчуванням господаря, фактично прогресує і Інтернет. Багато хто вже має роботи-пилососи, що збирають сміття без участі будь-кого. Схоже, що незабаром ніщо в будинках не залишиться без керування смартфоном чи комп’ютером.

Розумна новинка від Xiaomi

Незважаючи на те, що більшість світових проривів відбувається в Японії чи США, китайські фірми міцно хапають пальму першості і тут. Якоюсь мірою одна з провідних світових компаній з виробництва електроніки, Xiaomi, розробила і випустила в продаж такі дива, як “розумне” відро для сміття і “розумна” пральна машина для одягу. Такі побутові пристрої, як зазначають виробники, приносять користь сім’ї та спрощують прибирання.

Жодна людина не любить виносити сміття, більше, багато хто воліє з ним не зв’язуватися, тому що їх лякає жахливий запах і наявність відходів. Розумне відро для сміття Topnaw було створено для вирішення цієї проблеми. Цей неймовірний пристрій коштує близько 30 доларів і має широкий спектр застосування:

Щоб відкрити контейнер, достатньо провести долонею по його верхній частині, що запобігатиме контакту власника пристрою зі сміттям і збереже ваші руки чистими. Ті, хто боїться мікробів або цінує акуратність та чистоту, оцінять цю здатність найбільше. Коли датчик спрацьовує, контейнер встановлюється на відкриття.

Гаджет закриває мішок, коли він заповнений, і виводить на екран повідомлення про те, що настав час це зробити (що мішок потрібно прибрати). Користувачеві Topnaw Smart Trash потрібно лише вийняти закритий пакет і покласти його в контейнер (знову ж таки, ніякого контакту зі сміттям і ніякого неприємного запаху)

Крім того, відразу ж додається чистий мішок. За допомогою вентилятора машина викидає його назовні.

Розумне відро має вбудоване фонове підсвічування, яке додає йому естетичної привабливості.

Відро вміщує 15,5 літрів, що відповідає більшості побутових контейнерів. Акумулятор живить гаджет і може пропрацювати до 35 днів на одному заряді. Картриджі для плівки обійдуться вам недорого, вони коштують не набагато більше, ніж мішки для сміття.

Viomi Internet Wash Machine (фактична назва пристрою) виділяється з-поміж інших пральних машин, оскільки поставляється з унікальним програмним забезпеченням, що дозволяє керувати ним з телефону. Нижче наведено деякі з функцій програми:

  1. Нагадування про необхідність прання.
  2. Ви отримаєте повідомлення про завершення прання.
  3. Повідомлення про будь-які труднощі

В інших операціях “розумна” пральна машина схожа на своїх конкурентів. Пристрій доступний за ціною, його вартість становить двісті п’ять доларів. Цікаво, які ще ультрасучасні пристрої будуть цінними для нас у найближчому майбутньому?

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка