Як самостійно організувати «розумний будинок»

13 Січня 2022

Багато домовласників досі вважають, що система «розумний будинок» доступна лише мільйонерам. Тим не менш, сучасні технології вже дозволяють створити розумний будинок самостійно — більшість елементної бази є у вільному продажу.

Для чого потрібен розумний дім

Сучасні технології дозволяють організувати роботу домашніх систем таким чином, щоб значно підвищити загальний комфорт, безпеку та економічність житла. Завдяки різним датчикам можна значно знизити витрати на енергоносії, встановити якісну сигналізацію, запобігти витоку води та газу.

Розвиток сучасних технологій дозволяє самостійно побудувати систему “розумний дім”, використовуючи свій домашній комп’ютер або смартфон як пульт управління. Більшість елементної бази можна купити у вільному продажу.

Провідні російські технологічні компанії вже пропонують своїм клієнтам постачання обладнання для систем «розумного дому».

Де купити елементи системи «розумний дім»

Провідну роль на ринку елементної бази для систем «розумний дім» для широкого кола користувачів сьогодні грають інтернет-провайдери: МТС, Ростелеком, Дом.ру.

SmartHouse

Компанія SmartHouse пропонує найбільш бюджетний варіант постачання. Доступні до постачання кілька типів датчиків та контролер. Що важливо – компанія пропонує можливість покупки не повного комплекту, а окремих датчиків, аж до одного. Датчики не працюватимуть при підключенні до інтернету від іншого провайдера. Так, що, вибираючи обладнання від цього постачальника, доведеться надовго прив’язуватися також і до інтернету. Доступні такі датчики та обладнання:

 1. рухи;
 2. протікання;
 3. відкриття;
 4. диму;
 5. розумна розетка.
 6. Та інші.

Ростелеком

Пропонує великий вибір різних пристроїв: від Wi-Fi камер до розумних розеток. Доступні різні комплектації. Є можливість підключення хмарного зберігання даних. Можливе придбання в кредит. У базовий комплект поставки входять такі пристрої та датчики:

 1. Розумна лампа;
 2. Розумна розетка;
 3. Датчики: рухи, відкриття, диму.

МТС

Мабуть, компанія пропонує широкий вибір пристроїв для систем «розумний будинок». На відміну від інших провайдерів, що пропонують лише датчики та розумні лампи з розетками, МТС пропонує численні розумні електричні прилади: побутову техніку, Wi-Fi-модулі, мережеві фільтри тощо.

Компанія пропонує найбільш якісний сервіс та докладні інструкції щодо кожного приладу. На відміну від інших провайдерів доступна робота пристроїв при підключенні до інтернету від стороннього постачальника. 

У базовий набір поставки входять такі прилади:

 1. Розумна лампа;
 2. Розумна розетка;
 3. Датчики: температури, диму, рухи, відкриття.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка