Як працює система Розумний дім

08 Лютого 2022

Поняття «Розумний дім» не нове, проте, незважаючи на те, що багато хто має загальне уявлення про те, що є даною системою, насправді, глибоко з нею не знайомі.

Давайте ж розберемося в тому, що таке «Розумний будинок» …

Це складний комплекс взаємодії всіх систем, що є в будинку, включаючи електропобутові прилади, системи опалення, вентиляції та багато іншого. Можливо виключення деяких функцій або навпаки, підключення додаткових можливостей, тут все залежить від потреб кожного конкретного замовника системи «Розумний дім»

. здійснює прийом сигналів усіх датчиків. Загалом «Розумний дім» – це складна система, що дозволяє власнику об’єкту віддалено керувати за допомогою голосових команд всією технікою, електропостачанням, кліматичним обладнанням і т.д.

Стандартна система «Розумний дім» включає такі компоненти:

  1. Систему безпеки: блокування замків, автоматичне включення камер відеоспостереження.
  2. Клімат-контроль: можливість керування на відстані.
  3. Управління та контроль над будинковою інфраструктурою.
  4. Постійна підтримка зв’язку з будь-якими складовими системи через комп’ютерну мережу і не лише.
  5. Можливість керування та налаштування розваг.
  6. Комунікатор.

Таким чином, навіть виходячи з кількості та різноманітності функцій, можна зробити висновок про складність організації даної системи, її не зможе встановити посередній майстер, таке під силу тільки професіоналам з великим досвідом роботи у даній сфері.

Переваги «Розумного дому»:

  1. Системою можна керувати навіть у момент перебування в іншій країні за тисячі кілометрів від будинку через мобільний додаток.
  2. «Розумний будинок» налаштовується на звички та переваги власника, що дозволяє максимально оптимізувати роботу системи та зробити її необтяжливою для господаря житла.
  3. Наявність IP-камери дозволяє забезпечити максимальну безпеку об’єкта. Її перевагою є здатність роботи в енергозберігаючому режимі до того моменту, поки поблизу неї не почнуть здійснюватися будь-які активні дії.
  4. Для багатьох є дуже актуальною здатність системи самостійно вимикати прилади, які з якихось причин були відключені від мережі електропостачання власником. Тепер включена в “Розумну розетку” праска, чайник або тостер не стануть причиною загоряння і дозволять заощадити електроспоживання.

І найприємніше те, що сьогодні отримати проект системи «Розумний дім» можна подарувати.