Як полегшити побутове життя з розумним будинком

За останні 20 років система «Розумний» будинок (Smart-будинок), отримала настільки широку популярність, що в розвинених країнах вже існують «розумні міста». У Європі більше 20% будівель оснащені цією системою. Практично всі впливові люди встановлюють її в своїх будинках. Зараз ця технологія доступна і в Україні, а також в інших країнах.

Для чого використовується технологія»Розумний будинок”?

Забезпечувати комфорт і затишок — ось її головне завдання. Через щоденних турбот, справ і стресів можна запросто забути закрити гараж, або відключити з розетки плиту або праска. Завдяки автоматизованій системі побутових процесів власнику житла не знадобиться їхати або бігти з роботи додому, тому що всіма ними можна управляти дистанційно з мобільного телефону.

Модуль управління здатний самостійно відстежувати стан будинку, передаючи повідомлення на смартфон. Крім того, можна налаштувати її на прийняття рішень, заданих заздалегідь власником будинку. Наприклад, при виявленні протікання води, система автоматично перекриє кореневий кран на вводі. Подібні функції передбачені для систем опалення та газопостачання.

Таким чином, власнику будинку більше не потрібно переживати за своє житло, відволікатися через дрібниці і витрачати багато часу на вирішення побутових питань або надзвичайних ситуацій. Більшу частину завдань можна автоматизувати з системою» Розумний ” будинок:

встановити сигналізацію для захисту від грабіжників;
управляти опаленням, водопостачанням;
контролювати концентрацію газу і попереджати про витік;
у будь-який час доби спостерігати через відеокамери за тим, що відбувається у дворі, за тим, що роблять діти в кімнаті і т. д.

І це далеко не всі функціональні можливості.

“Smart-будинок” здатний сам змінювати режими роботи в залежності від часу доби, або при тривалій відсутності господарів.

Здійсніть сучасні технології з MimiSystems

З компанією MimiSystems здійснити мрію в реальність просто. Ця технологія тепер доступна кожному в Україні. Ми займаємося:

розробкою високотехнологічних систем і приладів, орієнтованих на український і зарубіжний ринок;
впровадженням стандартів будівництва “Smart-будинків” за новітніми технологіями від провідних компаній у сфері автоматизації;
виробництвом інженерного обладнання та комплектуючих для зведення «розумного» будинку.
Наші автоматизовані системи оптимізовані під використання по всьому світу.