Де встановити WiFi Реле? (ТОП-7 рішень для розумного будинку)

Головною складовою сучасного розумного будинку є наявність хорошого бездротового з’єднання з Інтернетом. Обійтися без установки WiFi реле вже точно не вдасться. Такий малогабаритний апарат дозволяє організувати швидку передачу даних для виконуваних пристроїв. Але де проводити установку, щоб пристрій не було помітним і при цьому справлялося зі своїми функціями на сто відсотків?

Освітлення

Габарити WiFi реле невеликі, що дає можливість встановити їх безпосередньо в одному зі світильників. Як тільки була закінчена робота по розміщенню стандартного вимикача світла, можна закріпити реле. Так як вимикач завжди підключений до живлення, то реле дозволить віддалено передавати команди на систему.

Віддалене відключення живлення

У житті бувають різні ситуації. Іноді може знадобитися можливість швидко, і без зайвого клопоту перервати ланцюг харчування віддалено. WiFi реле встановлюється в безпосередньо в ланцюзі живлення і дозволяє підключитися до електромагнітного замку, навіть перебуваючи в дали від будинку. Але головне проводити установку по конкретних приладів. Тому що в разі збою, може відключитися вся система. Слід убезпечити себе підключенням контролера до джерела безперебійного живлення. Тоді реле продовжить роботу за будь-яких обставин.

Управління подачею води в квартирі

Для управління подачею води, підійдуть два види реле:

Одноканальний;
Двоканальний.

Здійснювати установку пристрою потрібно згідно з наступним планом:

Провести замикання однієї пари;
Перекрити потік води;
Провести замикання другої пари;
Відкрити потік води.

Завдяки установці реле, можна отримувати інформацію про воду, якщо вона потрапляє на підлогу в досить великій кількості.

Опалення

Найбільш небезпечними в повсякденному використанні пристроями можна вважати обігріваючі пристрої, підключені до електромережі. Потрібно обов’язково стежити за досягненням певної температури і тут же проводити зупинку пристроїв. Тільки так можна буде вберегти свій будинок від занадто великої температури або збою в роботі системи опалення. Якраз реле відмінно підійде для контролю подібних приладів.

Wi-Fi роутер

За допомогою реле можна проконтролювати роботу Wi-Fi роутера. Іноді Інтернет може погано працювати, а сам пристрій бездротової передачі інформації знаходиться занадто далеко. Можна встановити реле для віддаленого відключення і підключення роутера. Таким чином буде здійснюватися перезавантаження пристрою і можна буде не переживати щодо труднощів використання Інтернету на щоденній основі.

Перенесення незручного вимикача

Іноді, під час ремонту не вдається встановити всі вимикачі в правильному місці. Доводиться витрачати додатковий час на знаходження кожного перемикача. Щоб не втрачати час даремно, слід встановити реле, підключивши його до бездротового вимикача. Чудове рішення в сучасних умовах.

Догляд за домашніми тваринами

Однією з поширених проблем є брак часу у дорослої людини, щоб стежити за станом деяких тварин. Для деяких вихованцем потрібна спеціальна лампа прогріву або ультрафіолетова лампа. Якраз для цих цілей відмінно підходить використання спеціального WiFi реле.