Екологічний будинок і життя. Розумний будинок і прогрес

10 Листопада 2021

Розумний будинок має на увазі під собою цілу сукупність різноманітних пристроїв, які дають можливість господареві дистанційно контролювати абсолютно всі процеси в будинку. Наприклад, можна віддалено включити опалення або кондиціонер і прийти додому вже в оптимальний клімат. Крім усього іншого, ця система цілком в змозі оперативно зреагувати на несанкціоноване проникнення, виникнення практично будь-якої аварійної ситуації і багато іншого. А управляти всім цим на сьогоднішній день цілком можна навіть з власного смартфона. 

Причому навіть якщо використовується абсолютно екологічний будинок, це зовсім не привід відмовлятися від сучасних технологій, які дозволяють істотно спростити життя. Головне, щоб використання цих технологій було абсолютно обгрунтованим і не робили рівень якості життя нижче. Яскравим прикладом можна вважати концепцію розумного будинку, яка заснована на використанні електронних систем управління домашнім господарством. Слід зауважити, що подібні системи ось уже протягом багатьох років експлуатуються в офісах, але на сьогоднішній день вони набирають все більшої популярності в управлінні домашнім господарством.

Система розумного будинку, як правило, складається з контролера, датчиків і виконавців. Під контролером мається на увазі комп’ютеризований керуючий пристрій, який отримує інформацію з усіх елементів системи, аналізує її і на її підставі віддає певні команди в рамках закладеної програми. На датчиках лежить функція збору інформації про навколишнє середовище. Виконавці ж реалізують команди, які віддають контролери. 

Всього десятиліття тому з’явилася досить велика кількість технічних пристосувань, які дозволили цій системі вийти на якісно новий рівень функціонування. До таких пристроїв відносяться не тільки сучасні смартфони, але і також доступні за ціною камери відеоспостереження, світлодіодні лампи з датчиками руху і шуму та інші прилади, регульовані Дистанційно. Крім усього іншого, на сьогоднішній день зі своїм будинком можна спілкуватися в прямому сенсі цього слова. Зараз існують розумні колонки з голосовим управлінням і помічником, тому стає цілком реально задавати системі побутові питання і відразу ж отримувати відповідь.

Але на новий рівень вийшла не тільки система “Розумний будинок”, але і всі її складові. Наприклад, сучасні системи безпеки просто не можна порівнювати з попереднім поколінням, оскільки старі моделі не мали настільки багато функціональних можливостей. 

Для “спілкування” з усіма своїми складовими дана система використовує бездротове з’єднання. Це може бути, як традиційний блютуз, так і більш сучасний варіант вайфай. Використання подібної системи у власному будинку дозволяє не тільки забезпечити максимально комфортні умови для проживання, але і також звільнити велику кількість часу, яке займало виконання рутинної роботи.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка