Додаємо в розумний будинок контролери теплої підлоги

06 Жовтня 2021

Тим, у кого в квартирі є тепла підлога, буде цікавий варіант віддаленого управління контролерами. Замовити контролери теплої підлоги можна в інтернет-магазинах. Асортимент в Інтернеті представлений різноманітними моделями пристроїв. Варіанти контролерів не дуже відрізняються один від одного. Функціональність, як правило, однакова, різниця тільки в зовнішньому вигляді. Останні моделі мають сенсорні кнопки управління, імітуючи частину екрану.

Управління контролерами теплої підлоги працює через додаток, яке необхідно додати в програму. Інструкцію по додаванню можна подивитися на YouTube.

Підключення теплої підлоги в системі ” розумного будинку»

Тепла підлога і віддалене управління ним в системі «розумного будинку» — це дуже зручно, оскільки управляти можна з будь-якого місцезнаходження, крім того, це економічно вигідно, оскільки дозволяє економити витрату електроенергії.

Встановивши відповідну програму, управляти теплою підлогою можна наступними варіантами:

  • Ручним-виконується шляхом ручної установки потрібного температурного режиму на датчику ;
  • Автоматичним-встановлюється центральна панель управління, на якій задаються різні температурні режими;
  • Дистанційним – за допомогою звукової команди або пульта управління;
  • Віддаленим – за допомогою мережі Інтернет.

В даний час завдяки широкому поширенню глобальної мережі Інтернет, затребуваний віддалений спосіб управління функціями «розумного будинку», в тому числі і теплою підлогою. Управління можна здійснити за допомогою планшета або смартфона, встановивши попередньо спеціальну програму. Зв’язок даних пристроїв з будинком і віддалене управління відбувається через мережу Інтернет, якщо обидва пристрої одночасно підключені до всесвітньої мережі Інтернет.

Докладання

Встановлювати конкретний додаток для управління теплою підлогою віддаленим способом необхідно з урахуванням виробника контролера. Наприклад, якщо контролер від BroadLink, необхідно завантажити з маркету додаток від BroadLink. Після скачування і установки додаток можна відрегулювати і налаштувати роботу теплої підлоги. При виникненні труднощів в налаштуванні, як варіант, можна ознайомитися через пошуковик мережі Інтернет з іншими моделями контролерів, подивитися їх шляхи настройки. Практично всі котроллери схожі по управлінню і функціоналу, в тому числі і по установці. 

Як правило, шлях установки і налаштування параметрів один-Завантажити інтеграцію в папку custom_components, при цьому обов’язково встановити HACS, вибрати кнопку з пошуком нового пристрою і знайти інтеграцію в пошуку, перезавантажитися.

Якщо все правильно виконано, слід перейти в свій додаток, після перезавантаження додасться новий пристрій, яким можна буде управляти.

На закінчення

Розвиток високих технологій в сучасний час значно спрощує і покращує умови проживання. Додавши в систему» Розумний ” будинок контролери теплої підлоги, ви створите максимальний комфорт.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка