Датчики безпеки (камери спостереження, розумні колонки) драйвери зростання проекту Розумний будинок

06 Жовтня 2021

Дослідницька компанія IDC говорить про стрімко зростаючий ринок проекту: Розумний будинок. У найближчі чотири роки обсяг повинен збільшитися на 50%. Вибухове зростання нескладно простежити: два роки тому збільшення склало 4,5% (805 млн.одиниць в 2020 році). Через чотири роки (2025 рік) продаватися буде 1,4 млн.штук девайсів, що становить більше 12% на рік.

Базові тренди

Забезпечення протекції-головна функція розумного будинку. Використовуються активно: датчики відкриття, руху, протікання і т.п. Все це – неповний перелік IoT-рішень, які можуть забезпечити захист домоволодіння. За даними аналітичних досліджень IDC: системи відеомоніторингу перевищують понад 23% від загального обсягу проекту»Розумний Дім”.

Важливе місце займає Синхронізація. Якщо активована вже система автоматизації, то в якості доповнення використовують часто універсальні блоки або девайси від нового виробника.

Приклад: Система “Розумний будинок” від МТС підтримує блоки від самих різних виробників (в тому числі rubetek). Існують державні програми, які розширюють перелік IOT технологій. Всі вони застосовуються зазвичай в ЖКГ.

У літні місяці 2021 року були опубліковані зведення про зростання інвестицій до 400 млрд.рублів в найближчі десять років (до 2030 р.).

Перспектива

Капіталовкладення будуть зроблені в чотири основні програми:

  1. “Новий розумний будинок” (управління будинками із застосуванням мережі).
  2. “Вирішуємо разом “(облік відгуків при складанні проектів муніципального господарства).
  3. “Будівництво в один клік “» вдосконалення діловодства між виконавцем підряду та Мінбудом)
  4. “Цифрова інфраструктура ЖКГ”»

Цифрові технології присутні повсюдно, в тому числі при покупці житла. Маркетингова аналітика (проведена з фірмою «Бест-Новобуд») інформує: покупці нерухомості додатково платить за функціонал.

Понад 35% респондентів не заперечують проти інсталяції сервісів на етапі забудови. Зростання цін на житло складе до 200 тис.руб.; однак це буде сприйматися як неминучі супутні витрати.

Вік аудиторії становив від 18 від 65 років, ¾ респондентів розглядали перспективи купівлі житла в середньостроковій (або найближчій) перспективі. Більшість респондентів відповіли, що мріють про будинок з» розумним ” наповненням.

Половина громадян стверджує: бажано, щоб житло було наповнене блоками екосистем «розумного будинку». Третина опитаних (34%) висловлюють побажання про наявність регулювання мікроклімату з використанням цифрових девайсів.

Облаштування датчиками загоряння, протікання газу також затребувані (більше 18%). Розвиток технологічного напрямку буде продовжуватися, в осяжному майбутньому в галузь будуть вкладатися серйозні інвестиції. Удосконалюються технології, з’являється нове покоління більш мініатюрних і продуктивних пристроїв. За цим напрямком є великі перспективи.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка