Що вміє Розумний Будинок?

Один день в будинку з «розумним» світлом

Будинок, який сам управляє своїм освітленням: по заданому господарем сценарієм включаються і вимикаються лампочки і світильники, у визначений час запалюється вечірнє освітлення, вночі будинок сам вимикає світло у всіх кімнатах ... Це вже не фантастика чи мрії, це реальність. Тому що є система «Розумний Будинок», яка розумно керує всіма інженерними системами будинку, і в першу чергу освітленням.

Що можна зробити, сидячи в кріслі?

Здавалося б не так вже й багато. Ну, приміром, почитати книгу, подивитися фільм, випити чашечку кави, поговорити по телефону. Але є щасливчики, які можуть включати або вимикати будь побутовий прилад у будинку, не встаючи з улюбленого крісла. Хто вони, люди, що володіють екстрасенсорними здібностями? Ні, це щасливі власники системи «Розумний Будинок», яка сама керує електроприладами в будинку.

Контролювати будь-яку техніку з єдиної панелі

Телевізор, праска, пральна і посудомийна машина, духова шафа, холодильник, електрообігрівач - всі електроприлади в будинку можуть підпорядковуватися одному натисненню клавіші на панелі управління. Для цього всі розетки в будинку пов'язані в одну єдину мережу і підкоряються системі «Розумний Будинок», яка легко управляє цілою групою електроприладів і кожним приладом окремо.

Прогноз погоди в «розумному» будинку

Що таке «холодно», що таке «гаряче»? Такі питання можуть задавати тільки мешканці «розумних» будинків, тому що їм доступно автоматичне управління кліматом в будинку. Будинок сам круглий рік підтримує в кімнатах комфортну температуру, при якій і дихається легко, і працюється ефективно, і відпочивається затишно. Саме тому його мешканці забувають, що в будинку може бути дуже жарко, занадто холодно або вогко. У «розумному» будинку завжди прекрасна погода.

Чим дихає «розумний» будинок?

«Розумний» будинок завжди дихає свіжим і чистим повітрям, тому що в його системі передбачено управління вентиляцією. А це означає, що мешканці «розумного» будинку не знають, що таке духота і шкідливе повітря в кімнатах. Вони насолоджуються свіжістю, чистотою і прохолодою свого житла.

Свіжість і прохолода

Система вентиляції «Розумний Будинок» об'єднує в собі припливну і витяжну вентиляцію. Припливна забирає свіже повітря прямо з вулиці і розносить його по будинку, витяжна вентиляція видаляє з будинку відпрацьований і забруднене повітря. А разом ці два види вентиляції забезпечують повний повітрообмін в приміщеннях будинку і створюють кристально чисту атмосферу. «Розумна» вентиляція обов'язково враховує стан кожної кімнати, тому що активність і рівень вентилювання для кожного приміщення свій. Наприклад, кухні потрібно приділити особливу увагу, так як там збирається багато жиру і кіптяви. У спальнях повітря може бути свіжим і прохолодним всю ніч, а вдень, коли там нікого немає, система вентиляції в них перейде в режим очікування.

«Розумний» домофон - ваш особистий дворецький

До вас прийшли гості, а ви захоплені переглядом футбольного матчу або свого улюбленого серіалу, і не хочете, відкриваючи двері друзям, пропустити вирішальний гол своєї команди або романтичну сцену з головними героями? Тепер вам не доведеться відриватися від екрану телевізора, бо в «розумному» будинку у вас є особистий дворецький - багатофункціональний відеодомофон.

До вас гості, сер!

«Розумний» домофон постійно напоготові. Якщо до вас прийшли гості і подзвонили в домофон, в будинку на сенсорній панелі з'являється відеозображення, і ви точно знаєте, хто прийшов. Побачити своїх гостей ви можете навіть по телевізору. «Розумний» домофон оповіщає вас про прибуття візитерів і передає якісну відеокартинку не тільки на панелі управління, але і на телевізор, де ви добре роздивіться прийшли. Не встаючи з крісла, ви можете побачити і почути своїх гостей і дізнатися, з якого приводу вас потурбували. Інший кнопкою ви можете відкрити двері і впустити відвідувачів, якщо вирішите, що це необхідно.

З пультом по життю

Пам'ятаєте фільм «Клік. З пультом по життю », де герой отримав в подарунок універсальний диво-пульт, який міг управляти не тільки всіма електроприладами в будинку, але і людьми, і навіть життєвими ситуаціями? Універсальний пульт системи «Розумний Будинок», звичайно, не зможе зупинити час чи відмотати його вперед, але він теж вміє не мало. Тільки взявши його в руки і спробувавши в дії, ви будете задаватися питанням, як жили весь цей час без такої «чарівної палички», яка виконує практично будь-які бажання господаря.

Бажаю один диво-пульт замість стоси звичайних!

Тепер вам не потрібно в купі всіляких пультів від домашньої техніки шукати необхідний, забуваючи, який пульт від якого приладу, тому що всю цю гору замінює один - універсальний, «розумний» пульт, судячи з його практично безмежним можливостям, він - просто вундеркінд! Такий пульт з легкістю впорається з керуванням будь-якого побутового приладу в будинку, словом, всього, що включається в розетку. Одним натисненням кнопки ви запустите або відкоригуєте роботу будь-якої техніки в будинку. «Розумний» пульт стане незамінним домашнім помічником для господарів.

В обіймах відео і звуку

Уявіть собі місце, де вас з усіх боків оточує улюблена музика, де в будь-якому куточку за першою вашою вимогою включається улюблений фільм або пам'ятна відеозапис важливого сімейної події, де на кожному екрані ви можете подивитися свої фотографії. А тепер уявіть, що все це - ваш рідний будинок, «розумний» будинок з системоюмультирум .Мультирум - це система, яка приймає відео-та аудіосигнали від будь-якого джерела в будинку (телевізор, музичний центр, DVD, TV-тюнер, Blu-ray (цифровий носій для зберігання даних високої якості), комп'ютер) і розподіляє їх по всьому будинку. Перебуваючи в будь-якій кімнаті, ви за бажанням можете слухати улюблені пісні, проглядати відео, причому не важливо, де знаходиться джерело сигналу. А керувати всім цим можна зі зручною сенсорної панелі. І не треба захаращувати житло всілякими проводками, колонками, програвачами, вся апаратура компактно зібрана тільки в одному місці будинку. Це може бути, наприклад, домашній кінотеатр чи інший зручний для вас приміщення.

Прохолодний злива в жаркий день

Скільки разів ви намагалися привести в порядок свою присадибну ділянку? Скільки разів висаджували свої улюблені квіти в клумбах і розчаровано зітхали, коли вони не доживали до наступного сезону? Вам не вистачало часу на полив, зрошення і ретельний догляд за вашим газоном! З системою поливу «Розумний Будинок» ваш газон буде краще, ніж на футбольному полі, а квітами будуть милуватися, як в ботанічному саду!

Все включено, все враховано!

Ви - володар власного будинку: великого чи не дуже, але свого, дуже затишного і рідного. Це прекрасно! Але скільки все-таки клопоту вам доставляє щомісячний облік витрат газу, електроенергії, води тощо? Потім це регулярне заповнення та оплата всіляких платіжок, а після ви гадаєте, чому ж так багато коштів йде на комунальні витрати. Ось була б людина, який би все це робив замість нас, або не людина, а наприклад, сам будинок. Нереально? Цілком реально з системою «Розумний Будинок».

У басейн, як на курорт

Басейн «розумного» будинку завжди готовий зустріти своїх господарів теплою, кришталево чистою водою, приємним расслабляющим масажем хвиль, затишною і спокійною атмосферою. Це власний тропічний куточок прямо у вас вдома. І вам не потрібно турбуватися про те, щоб підтримувати в цьому куточку прекрасну «погоду» і чистоту. Про це вже подбав «Розумний Будинок».

Керувати «Розумним домом» може навіть дитина

Завдяки сучасній сенсорної панелі, управління «Розумним домом» - це не просто буденна завдання, це цікавий захоплюючий процес, який доставляє максимум комфорту і задоволення.

При одному тільки згадці про «Розумному будинку» перед нами постає аж надто високотехнологічна картина. Будинок з безліччю мегаінтеллектуальних функцій, розібратися в яких може лише вундеркінд. Але насправді все далеко не так, адже все геніальне просто. Так і управління системою «Розумний Будинок» настільки просте, що його швидко освоїть навіть дитина.

З суперсучасної модною сенсорною панеллю управляти будинком приємно і легко

Це так зручно і комфортно, коли ваш будинок, всі його функції і системи, підкоряються вам, будь-яким вашим бажанням і вимогам. А керуєте ви всім цим царством дуже просто - за допомогою простих у використанні сенсорних панелей. Це цінна розробка з сучасним дизайном, витончена, з практично безмежними можливостями.

«Розумне» відеоспостереження на сторожі вашого будинку

Часто у вас бувало так, що відчуття того, що у вашому будинку може щось трапитися, не давало вам працювати протягом усього робочого дня, і ви ніяк не могли позбутися від нього, а злий бос не відпускав вас додому, щоб це перевірити. Тепер з системою відеоспостереження «Розумний Будинок» ви будете знати, що відбувається у вас вдома під час вашої відсутності і контролювати кожен куточок житла, сидячи на своєму улюбленому дивані або навіть перебуваючи далеко від дому.

Камера, мотор !!!

З системою відеоспостереження «Розумний Будинок» ви можете відчути себе справжнім голлівудським режисером.

Господар будинку, можеш спати спокійно!

Навіть в сотнях кілометрів від свого будинку ви не хвилюєтеся за його безпеку, тому що система охорони житла «Розумний Будинок», як надійний і вірний сторожовий пес, захищає його від непрошених гостей. Ви прокидаєтеся, засинаєте і спите всю ніч зі спокійною посмішкою, ви завжди впевнені в безпеці своєї дитини, навіть якщо вас немає вдома, ви із задоволенням відпочиваєте в саду, насолоджуючись тишею, затишком і спокоєм, ви знаєте, що ваш будинок - дійсно ваша фортеця . Все це завдяки тому, що «розумний» будинок оснащенийінтелектуальною системою охорони . Безпека абсолютно всіх приміщень будинку, а також прибудинкових територій - під найсуворішим контролем охоронної системи «Розумний Будинок» . Тому господар завжди в курсі того, що відбувається в його будинку.

Говорить і показує ... ДІМ!

Як часто було так, що ви, поспішаючи до телевізора, забували вимкнути світло на кухні чи у ванній, а вже сидячи перед екраном, було незручно тягтися до вимикача. З системою голосового керування «Розумний Будинок»вам не доведеться відволікатися на такі дрібниці. Тепер ваш будинок стане справжнім другом, з яким можна поговорити і залишити на нього свій дах в свою відсутність.

Ладушки-ладушки

З системою голосового керування «Розумний Будинок» ви відчуєте себе справжнім командиром. Тільки уявіть, що всі електроприлади в будинку знаходяться під вашим початком. Досить натиснути кнопку на панелі управління та віддати команду, наприклад, «Відкрити ворота!» , система відразу виконає ваш наказ, ще й сповістить вас про виконання завдання приємним голосом. Але й це ще не все, тепер ви можете обходитися і без панелі управління. Вам необхідно просто грюкнути в долоні, і система включить світло, два хлопки - вона вимкне його. Інтелектуальна система обробки дозволяє виділяти саме хлопки в долоні, а не будь-стук і звук. Це дозволяє уникнути неприємних ситуацій і хаотичною роботи системи голосового управління .

Життя в «розумному» будинку: комфорт, затишок, безпека

Кожен з нас мріє про те, щоб його будинок був справжньою фортецею, щоб життя в ньому була не тільки затишною і зручною, але ще й безпечною. Щоб, щоразу повертаючись у своє житло, ми відчували турботу, спокій і порядок. Але щоб втілити ці мрії в реальність, потрібно постійно піклуватися про порядок і безпеки в будинку. З «Розумним домом» це дуже просто. Він сам, як невидимий дворецький, «стежить» за всім цим і «враховує» буквально все дрібниці, роблячи життя своїх господарів максимально зручною і безтурботним.

Будильник - «розумний» помічник

Будильник в «розумному» будинку - це не просто будильник. Це ваш турботливий друг, який розбудить вас максимально приємно. Вам не потрібно більше здригатися від різкої і гучної мелодії простого будильника. «Розумний» будильник розбудить вас так, як ви цього захочете: голосом, приємною мелодією легкої, включенням телепрограми або улюбленого кінофільму і т.д. Крім цього будильник виконує ще й роль вашого секретаря. Він точно в строк нагадає вам про невідкладне справі або занятті. Будинок буде нагадувати вам про важливі справи голосом або текстом на екрані телевізора.

Автовідповідач - «розумний» помічник

У ролі секретаря-помічника виступить і «розумний» автовідповідач, який ретельно записує всі вступники дзвінки та повідомлення і зберігає їх у своїй пам'яті, поки ви їх не прослухаєте. Вхідні дзвінки система буде фільтрувати, записуючи потрібні повідомлення на автовідповідач. При необхідності інформацію про дзвінки або електронні повідомлення можна відтворити голосом або текстом на екрані телевізора.

Ви завжди мріяли про комфорт і безпеку вашого будинку - Розумний будинок SmartHouse стане ідеальним рішенням!Наша компанія давно працює в Україні, і створила багато унікальних проектів інтелектуальних систем управління будинком. Багато сімей віддають перевагу підвищенню рівня зручності та безпеки життя. Це стосується і господарів квартир в багатоквартирних будинках, і власників котеджів. Попит народжує пропозицію.